Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Mistr jouda


Obrázek uživatele Mistr jouda
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Mistr jouda
1806
Petr
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 2000 (je mu 19 nebo 20 let)
Další informace: Tak, co bych o sobě řekl. No, jsem velký fanoušek SW, DW, LOTR, IJ a mnohem víc. Baví mě psát blogy, což jde asi poznat podle aktivity tady na webu. Dál mě taky baví kreslit... v počítači. V reálu to je celkem nepovedený...
Uživatelův podpis: "A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.
Na webu je již: 7 let 5 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: gorilag, millenium falcon, Asajj Ventress, comander Wolf, Ondráš, Wedge Antilles, Coudy