Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Han Solo - Hanův přílet

Reklama
Autor: Mistr jouda
Přidáno:7. Červenec 2013 - 13:15
Přihlásit se k odběru

Imperální Hvězdný Destruktor, Sektor Corelia.
Han Solo, voják impéria byl z křižníku převelen na domovskou planetu wookiů, na Kashyyk. „Kashyyk?! Taková díra? Proč jsem musel být převelen zrovna tuhle planetu." „Hej, TK-22! Běž do transportéru, letíš na Kashyyk! Ta planeta je impériem zotročená. My využijeme těch špinavých chlupatých wookiů." řekl Hanův nadřízený Dantin. „Ano, pane!" řekl v pozoru Han. Sice to nedává najevo, ale je mu těch wookiů líto, nenávidí otroctví. Šel k transporérům. Tam už čekali ostatní vojáci. „Borku, jsi to ty?" zakřičel na stormtrooper bez helmy. „Hane! Taky letíš na Kashyyk? „Jo, letim." „Máme prý ty wookie všechny přesunout na stavebniště imperiálních křižníků. Je mi jich líto." Bork se otočil na ostatní, vzal Hana za rameno a šli dál od společnosti. „Hane, tohle neříkej na věřejnosti. Jo, souhlasím s tebou, ale kdyby to slyšel někdo od našich nadřízených, byl by to pro tebe problém. Popravili by tě." „Asi máš pravdu. Borku." řekl Han.
Zatím k ostatním vojákům přišel komandér, který se nedávno vrátil z Kashyyku a začal křičet: „Póóózor!" Han a Bork přiběhli k ostatním. „Vojáci, byli jste přiřazeni na Kashyyk. Naším úkolem je najít a ztročit všechny wookie. Budou z nich otroci. Až všechny najdeme, převezeme je na planetu Kuat . Jasné?" „Pane, ano pane!" zakřičeli všichni stormtroopeři. Pak nastoupili do transportéru. Tam si sedli na ke stěnám přidělaným žídlím. Han a Bork cítili, že už letí. „Připravte kurz na Kashyyk, připravte se na rychlost světla." řekl pilot. „Hane, myslíš na tu dobu, kdy jsme nebyli vojáci, když jsme byli děti, kdy nebylo impérium, kdy byla republika? Kdy nebyl Císař, kdy byl kancléř? Kdy byli ješte jediové, ne sithové, tahle doba je taková zvláštní, nemyslíš?" řekl tázavě Bork. „Jo, hodně se změnilo. Hodně. Ale co se dá dělat. Nic." řekl Han, budoucí povstalecký hrdina. Ostatní vojáci si čistili zbraň, nebo odpočívali. Han a Bork se přidali k těm odpočívajícím vojákum. Na chvíli usnuli. Avšak jejich spánek přerušil komandér. „Vojáci, jsme na místě. Na Kashyyku jsou už tři prapory vojáku. Připraveni na to, aby zotročili tuto planetu, jste připraveni vy?" „Pane, ano pane!" zakřičeli vojáci. Transportér přistál n a plošině bývalé republikové základny.
Pokračování příště

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
2 hlasy
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas