Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Qui Gon Jinn - padawan Xanatos

Reklama
Autor: Mistr jouda
Přidáno:4. Červenec 2013 - 12:10
Přihlásit se k odběru

Mladý Qui Gon Jinn se stal rytířem jedi rychle. Byl nadaný, to byl i jeho přísný mistr Dooku. Jeden ranní den byl předvolán k radě. Vstoupili do výtahu. Dooku na Qui Gona Jinna pohlédl,viděl jeho nervozitu a řekl: „Neměj strach, mluv jen, když ti řekne rada, abys mluvil." „Ano, můj mistře." řekl Qui Gon. Výtah konečně dojel. Předstoupili k radě. „Dooku, tvůj už je rytíř jedi! A výsadou jediů je učit ostatní. Tvůj padawan, se dnes stane mistrem. A získá svého padawana!" řekl Yoda. Qui Gon byl překvapen. Yoda znovu pohlédl na Dookua a řekl: „Dooku, nech nás o samotě." řekl Yoda. „Ano, můj mistře." Odešel velkými dveřmi z místnosti. Čas si krátil pohledem z okna na Coruscant. „Qui Gone, rada se schodla, že musíš na planetu Telos IV." „Telos IV? Vždyť je to až za vnějším okrajem, proč mám letět tam?" „Cítíme, že je tam někdo, velmi mocný v síle."Yoda vážně řekl. „Dobře, hned vyrazím." odvětil Qui Gon Jinn. Vzal si z hangáru svou stíhačku a vyrazil, zadal souřadnice, napojil se na hyperprostorový kruh a skočil do hyperprostoru. Přiblížil se k planetě a přistál v jedné vesnici. Vystoupil, ohlédl se po vesnici, ale nikoho neviděl. Ale najednou uviděl piráty, chtěli únést nějakého chlapce. „Nechte ho!" zakřičel Qui Gon Jinn. Pirati se koukli na Qui Gona. „Proč bychom měli?! Chtěl nám ukrást naše jídlo!" Chlapec řekl: „To není pravda! To jídlo je moje!" Vůdce pirátu Chedaj ho udeřil do hlavy. Chlapec ránu neunesl a spadl na zem. Chedaj ještě do něj kopl. Chlapec se naštval a použil na na Chedaje chvat a zkosil ho na zem. Qui Gon přiběhl a zapnul svůj světelný meč. Piráti se zalekli a utekli a křičeli: „Pozor! Jedi, utíkejte!"
Qui Gon se jen usmál a pohlédl na chlapce a zeptal se: „Jak se jmenuješ?" „Xanatos." „A kolik ti je?" „19." Qui Gon se chytil za bradu a přemýšlel. „Půjdeš se mnou do chrámu Jediů. Stane se s tebou jedi." Xanatos se usmál. Xanatos, muž s velkým potenciálem k Síle, se tedy vydal do lodi Qui Gon Jinna. Nastavil kurz na Coruscant. Přistávli do hangáru v Chrámu Jediů. Předstoupili k radě, kde už čekal Dooku. „Mistři moji, toto je Xanatos, cítím v něm velké spojení se silou, může se stát mým padawanem?" „Ne, je příliš starý na výcvik." řekl mistr Windu. Xanatos se zamračil. „Nechápete to, má velmi hodně midichlorianů! On musí být jedi!" „Dobře, on jediem stane se, nechceme, aby sithem stal se.Ty vycvičíš ho." řekl Yoda.
„Děkuji, mistři." odpověděl a s Xanatosem odešel z místnosti rady.

Pokračování příště

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
2 hlasy
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas