Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Han Solo - přílet na Tatooine

Reklama
Autor: Mistr jouda
Přidáno:10. Červenec 2013 - 21:50
Přihlásit se k odběru

„Tatooine! Domov nejhroších bytostí galaxie, je cíl cesty Hana Sola, zběha Galaktického Impéria a jeho nového společníka, wookieho Chewbacci. Han doufá, že zde najde bezpečný úkryt před Impériem."

„Jsme tu, Žvejku. Tatooine." řekl Han, když se jeho oči bezhnutě dívali na planetu. Žvejk se otočil na Hana a zamručel. „Co tady budeme dělat? No, já nevim, na něco příjdu." řekl Han. Zatím Imperiální transportér přístál v do doku číslo 94. Vešli z lodě a oba stáli u vchodu do doku. Jak zaražení stáli a jen slepě koukali po místním, neobvyklém životě. Pro Žvejka a Hana to vůbec nepřipadá jako jejich domovské planety, Kashyyyk a Corellia. Všude procházeli lidé ruzných ras z celé galaxie. Šli do místní kantýny. Tam hráli čtyři hráli známou skladbu, která oživovala nudný život kantýny. Han a Žvejk si sedli k jednomu stolu. „Něco mě napadlo, jak bychom mohli získat nějaké kredity. Tatooinu vládne jeden Hutt, Jabba Hutt. Mohli bychom mu nabídnout své služby." řekl Han s vážným podledem na Žvejka. Žvejk zamručel a souhlasně kývnul. „Hej, nalejte nám něco!" zakřičel Han na divně se tvářícího barmana. „Tady máte, 10 kreditů!" řekl barman a natáhl ruku k Hanovi. „No, deset kreditů zrovna u sebe nemám, jen pět." řekl Han a podlédl na Žvejka a zeptal se ho: „Žvejku, jistě máš nějaké kredity, dej barmanovi zbylejch pět kreditů. Han a Žvejk společně dali na už nervozní dlaň 10 kreditů a odešel zpátky za pult. „Takže Žvejku, příští zastávka Jabbův palác." Žvejk souhlasně zamručel. Zaposlouchali se do rytmu hudby.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas