Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Rozkaz 66 - Cin Drallig

Reklama
Autor: Mistr jouda
Přidáno:16. Červenec 2013 - 0:10
Přihlásit se k odběru

Úvodem chci říct, že je to kratší verze mé povídky. První verze se mi vymazala :(((((((((((((((((
Napište do komentů názor...

„Rozkaz 66! Anakin Skywalker, nynější Darth Vader byl vyslán do Chrámu Jedi, aby zabil všechny Jedie. Ale ne všichni Jediové jsou
mrtví."

„Bene, pojď se rychle schovat." řekl Cin Drallig. „Mistře, musíme zabít Vadera, bez něj budou klony zmateny! A měli bychom také najít Seruu." řekl Bene. „Máš pravdu. Musíme ji najít, a až pak zaútočit na Vadera. Měla by být poblíž archívu." řekl Cin. „Ano, mistře. Archív je tímto směrem, pojďte." řekla Bene a ukázala směr. Cestou do archívu je uviděli klony. „Jediové, támhle! Palte!" Začali pálit. Cin a Bene jentak tak zapnuli své světelné meče. Hbitě odráželi střely klonů. Cin vyskočil ke klonům. „Zastřelte ho!" zakřičel klonový kapitán. Cin je dvěma šikmými pohyby meč zabil. „Mistře, pojďte, archívy jsou tady. Vyrazili, tam už Serra bojovala se skupinou klonů.
Přežila nápor 7 blásterů, díky výcviku mistra Cina Dralliga, nejuznávanějšího šermíře, nyní skoro zničeného řádu Jedi. Serra použila na klony techniku vzpírající se Rancor, a jednou otáčkou svého těla a mečů klony zabila. „Mistře, vy žijete?" řekla Serra a Cina objala. „Ano, jsem. Ale nebudu, dokud nazabijeme vůdce té armády klonů, Vadera! Musíme ho zabít! Za pravou Republiku!" „Viděla jsem Vadera, jak jde do věže Rady Jediů. Mohl bychom to využít, mohli bychom ho překvapit u výtahu. Tam ho zabijeme! „Dobře, jdeme! Běželi, klony zabrané do vraždění Jediů nezpozorováni. „Tak, tady je ten výtah. „Cítím, jak se přibližuje k nám." řekla Bene. „Já také, Bene." řekla Serra. „Buďte ve střehu." poradil Cin. Výtah dorazil k nim, otevřeli se dveře. Tam stál zakuklený Vader.
„Teď zemřeš, zrádče!" zakřičela Serra. Vader vyšel z výtahu a odpověděl: „To vy jste zrádci Impéria, a teď zemřete mou rukou!" Bene a Serra zaútočili. „Nééééé!" zakřičel Cin. Bene zaůtočila první, zeshora. Vader ji probodl v břiše. „Bene!!!!" zakřičel ještě víc na mrtvolu Bene. Serru Vader chytil pomocí síly a začali ji mírně škrtit. „Poklekni přede mnou, nebo zemře. Staň se mým učedníkem a ona nezemře." Cin nemohl v této době nic dělat. Klekl si a upustil své meče. Vader Serru doškrtil a zabil ji. „Néééééééééé!!! zakřičel, přitáhl si pomocí síly své meče.
Začal nelítostná boj. Dvě stejné verze boje proti sobě bojovali. Dva uznávaní Jediové, tedy jeden uznávaná Jedi a Sithský lord. Cin zaútočil zprava, ale Vader to odrazil. „Já věděl, že je v tobě něco zlého, já to vždy vědel. I Mistr Windu to věděl, i Yoda. Ale nikdy jsem netušil, že se z tebe stane SITH!" řekl lítostně Cin. „Zemři, Jedi." Cin zaútočil zestrany, ale druhou stranu těla nechal nekrytou. Toho využil Vader. Bodl ho mečem do ramene. Cin se skácel k zemi a úpěl bolestí. Vader se k němu otočil zády a sledoval, jak zbývající Jediové umírají. „Mohl jsi být mocný, ne se teď plazit po zemi. Kdyby ses ke měl přidal, byl by jsi mocnější. Ale vybral sis cestu zla! Teď zemřeš!" řekl Vader. „Zlý budu vždy Sithové! To si pamatuj, Sithové se vždy jednou zradí, to mi věř. řekl Cin „Teď zemřeš, můj mistře!" Vader vzal meč a probodl ho. Cin už neúpěl bolestí, už nikdy nic neřekne. Nikdy víc. Už cítí ten pocit. Jak splývá se silou.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
2 hlasy
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas