Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Gregor


Obrázek uživatele Gregor
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Gregor
2236
Jakub
Berger

Napsat uživateli e-mail

E-mail: RC.Gregor@seznam.cz
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1998 (je mu 25 nebo 26 let)
Další informace: No, Star Wars mám rád už asi od svých šesti let a přiznám se, jsem na něm tak trochu závislý :D Kromě Star Wars mám taky rád Pána Prstenů, Piráty z Karibiku a seriál Grimm. Jinak jsem z Ostravy a baví taky PC hry, psaní povídek a kreslení. Sbírám také Lego Star Wars a Hasbro figurky. Mezi mé oblíbené postavy SW patří Ahsoka Tano, Gregor, Bo-Katan Kryze a Obi-Wan.
Uživatelův podpis: "It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata
Na webu je již: 11 let 6 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Anakin Solo, Darth Severus, Mistr jouda, Darth Nihilus, Breed, Czeman, Clonetrooper Neyo