Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Wedge Antilles


Obrázek uživatele Wedge Antilles
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Wedge Antilles
2631
Jakub
neuvedeno

Napsat uživateli e-mail

E-mail: jakub.wedge.berger@gmail.com
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1998 (je mu 21 nebo 22 let)
Další informace: Star Wars mám rád asi od svých 5 let. První díl, který jsem shlédl byla Episoda VI, kterou mám asi nejraději. V oblibě mám více starou trilogii a Povstalce, hlavně Wedge. Kromě Star Wars mám také rád Transformers a Pána Prstenů. Ve svém volném čase nejraději píši povídky, kreslím a hraji na PC/mobilu. Mé názory (nejen) zde na foru jsou občas trochu prudší a (obzvlášť co se týče připravovaného Rebels) moc lidí s nimi nesouhlasí. Ale raději se vyjádřím tak, jak to skutečně cítím (byť to občas přeženu), než abych pouze slepě souhlasil s většinovým názorem.
Uživatelův podpis: "I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."
Na webu je již: 6 let 2 měsíce

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Mistr jouda, Pětka