Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

PredsaJa


Obrázek uživatele PredsaJa
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
PredsaJa
2063
neuvedeno
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1993 (je mu 26 nebo 27 let)
Další informace: Odjakživa ma fascinovali sci-fi alebo fantasy filmy a knihy. Mojou prvou podmienkou vždy bola a bude kvalita. Tá kvalita, ktorá dokáže priniesť hlbší zážitok. A práve Star Wars mi ho ponúka. Občas pláva na povrchu, niekedy je skrytý hlboko v temných vodách. Vždy som však vedel, že tam niekde je a vždy bolo pre mňa zábavou tento hlbší zážitok objavovať.
Uživatelův podpis: prázdný
Na webu je již: 7 let 3 měsíce

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Mate, Evelynne Storm, Sabaqeen, Yellyman, Oj-wuki, kiki.mac., Trigatron, Darth Nihilus, Viq, Sato, Wedge Antilles