Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Arnya


Obrázek uživatele Arnya
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Arnya
2560
Veronika
Jirasek

Napsat uživateli e-mail

E-mail: veronika.jirasek1@gmail.com
Pohlaví: Žena
Rok narození: 1999 (je jí 23 nebo 24 let)
Další informace: Jsem tak trochu nenormální (ano, nebojím se to přiznat) a tak trochu, ale jen trochu cynická osoba už pěkných pár let závislá na Star Wars a to rozhodně převážně na původní triologii... Ráda čtu, píšu krimi, fantasy a sci-fi povídky (a někdy i něco mezi tím) a novely... Taky se ráda dívám na filmy (fantasy, Sci-fi a detektivky) a seriály.
Uživatelův podpis: Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovli smrt a mnozí z těch, co zemřeli, by zasloužili žít. My rozhodujeme jen o tom, jak naložíme s časem, který nám kdo dal. J.R.R. Tolkien
Na webu je již: 9 let 11 měsíců

Povídky tohoto uživatele: