Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Arnya


Obrázek uživatele Arnya
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Arnya
2560
Veronika
Jirasek

Napsat uživateli e-mail

E-mail: veronika.jirasek1@gmail.com
Pohlaví: Žena
Rok narození: 1999 (je jí 19 nebo 20 let)
Další informace: Jsem tak trochu nenormální (ano, nebojím se to přiznat) a tak trochu, ale jen trochu cynická osoba už pěkných pár let závislá na Star Wars a to rozhodně převážně na původní triologii... Ráda čtu, píšu krimi, fantasy a sci-fi povídky (a někdy i něco mezi tím) a novely... Taky se ráda dívám na filmy (fantasy, Sci-fi a detektivky) a seriály.
Uživatelův podpis: Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovli smrt a mnozí z těch, co zemřeli, by zasloužili žít. My rozhodujeme jen o tom, jak naložíme s časem, který nám kdo dal. J.R.R. Tolkien
Na webu je již: 5 let 11 měsíců

Povídky tohoto uživatele: