Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

LosBuritos


Obrázek uživatele LosBuritos
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
LosBuritos
2131
neuvedeno
neuvedeno

Napsat uživateli e-mail

E-mail: pelkkee1@seznam.cz
Pohlaví: Muž
Rok narození: neuvedeno
Další informace: "I was once buried alive—for 60 years! If that didn't kill me… if the Sith and the Mandalorians and the Bloodboilers of Kragis couldn't kill me—then you will not kill me!" ―Durge
Uživatelův podpis: The crystal is the heart of the blade. The heart is the crystal of the jedi. The jedi is the crystal of the force. The force is the blade of the heart.
Na webu je již: 7 let 3 měsíce

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Moderni.matka.