Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

LosBuritos


Obrázek uživatele LosBuritos
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
LosBuritos
2131
neuvedeno
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: neuvedeno
Rok narození: neuvedeno
Další informace: "I was once buried alive—for 60 years! If that didn't kill me… if the Sith and the Mandalorians and the Bloodboilers of Kragis couldn't kill me—then you will not kill me!" ―Durge
Uživatelův podpis: The crystal is the heart of the blade. The heart is the crystal of the jedi. The jedi is the crystal of the force. The force is the blade of the heart.
Na webu je již: 11 let 8 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Moderni.matka.