Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Neviditelný droid není vidět.

Reklama
Autor: LosBuritos
Přidáno:30. Září 2014 - 13:05
Přihlásit se k odběru

Když výtřel z blasteru prošpikoval posledního Super bitevního droida klonový vojáci začali jásat, radovat se ze svého vítězstvý a alespoň jeden z nich si zatančil Congu, což bylo v jejich brnění poměrně obtížné. V tom klonový vojáci zbystřili. Byli slyšet zvuky přicházející skupiny Droidů. Kloni namířili svoje blastery na místo, ze kterého zvuky přicházely a čekali. Zvuky byli hlasitější a hlasitější. Před klonovýma vojákama se chvěl vzduch a to velmi podivným způsobem. Jeden ze zmatených klonů vystřelil do chvějíciho se vzduchu. ozval se zvuk laseru zasahujícího plechové tělo a střela v prostředku ničeho zmizela. Na místě, kde střela zmizela se objevil chameleoní droid s válcovitým tělem, čtyřma pavoučíma nohama a samozřejmě dírou v hrudi, způsobenou blasterem klonového vojáka. Droid spadl bezmocně na zem. Nejméně dvacet dalších droidů se objevilo poblíž místa, kde byl zničen první z nich. Droidi stříleli ze svých blásterů zabudovaných v hrudi na klonové vojáky. Do hlavy, do břicha, do krku a do hrudníku - padal jeden klon za druhým. Jeden z vojáků přiběhl s válcovitou věcí na rameni, kterou přidržoval rukama.

Přiběhl co nejblíže mohl, poklekl si, namířil na nejbližšího droida a z válcovité věci vylétla raketa.

Raketa se prodrala zkrz pár droidů a poté explodovala. Vytvořil se velký oblak dýmu, na který po chvíly klonový vojáci namířili zbraně a čekali zda-li někteří droidi přežili. Z oblaku dýmu začali vylézat chameleoní droidi, kteří se okmžitě zneviditelnili. Protože klonový vojáci neviděli droidy, začali střílet všude kolem sebe, ale ani jeden netrefil. Až jeden z vojáků před sebou zase viděl ten chvějící se vzduch, ale před tím než vůbec stihl vystřelit mu neviditelná, špičatá, droidí noha projela hrudníkem. Klonový voják zasténal, droid vytrhl svou nohu z hrudníku klona a okamžitě začal střílet po ostatních.

Zbylí Klonový vojáci droida zničili. ,,Musíme se ihne-’’ větu vojáka přerušil zásah do jeho hlavy. Dvě třetiny klonů byli zabiti kvůli Super bitevním droidům a zbytek kvůli těmto chameleoním, kromě dvou. najednou opodál zbylí kloni uviděli nějakého zraněného vojáka. Zraněný klonový voják dokulhal až k nim a zmizel jako hologram, na místo něj se tam objevíl Chameleoní droid, který zabil oba dva klony. Chameleoní droidi před sebe promítají obraz jejich okolí a tím jsou neviditelní, tento droid před sebe promítal obraz klonového vojáka. Droid, který zabil klony najednou jedním ze svých očí, umístěných na hlavě otočné o 360° začal promítat hologram nějakého strategického droida. Chameleoní droid něco zabzučel a strategický droid mu odpověděl stejným jazykem. Následně droid ukončil hologramový hovor a spolu s dalšími chameleoními droidy zmizel.

-------------------------------------------------------------------------------------
chtěl bych se omluvit za opět kratší povídku
pro ty co nevědí jak vypadají chameleonští droidi: odkaz »
a tady jsou o nich nějaké informace: odkaz »
:)

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
0 hlasů