Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Gen'Dai kosí za prachy

Reklama
Autor: LosBuritos
Přidáno:22. Září 2014 - 18:20
Přihlásit se k odběru

Nikdy předtím jsem povídku nepsal. Jen to zkouším. Tahle povídka je krátká, je to moje první a jsem ještě lidské mládě, takže to prosím berte s rezervou :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Corusant, Období bitvy o Geonosis


,,Ha! A to už na Gen'Daie všichni zapoměli." pomyslel si Gen'Daiský bojovník, číhající na nic netušícího Jedie. Ano, přesně tak! Gen'Daiský! Rasa bez kostí, objevená v časech, kdy byli světelné meče na drát. Někde v baru uslyšel o poměrně malé odměně, čekající na toho, kdo se tohoto Jedie zbaví. Rukou - dáli se tomu tak říkat - zašmátral ve svém hrudníku, a ze svých chapadlovitých svalů vytáhl Jediský světelný meč, který ukradl z bojiště nějakému mrtvému Jediovi. Zmáčkl spoušť a z rukojeti vytriskla zelená čepel ,,vtžžmff!’’. Vrhl se na Jedie, který jeho útok okamžitě zablokoval svým modrým mečem. Chvíly se přetlačovali, až Jedi mečem odhodil protivníka. Gen'Dai udeřil rukou, ve které svíral světelný meč Jedie do obličeje. Pokusil se to samé udělat s druhou rukou, ale Jedi mu ji usekl. Kus Gen'Daiského růžového svalstva upadl na podlahu doprovázený slizem. Jedi poté přiskočil k protivníkovi a přesekl ho vejpůl. K Jediovu překvapení se jeho protivník začal spojovat. Chapadlovité svaly se k sobě začali plazit a spojovat se. Gen'Dai následně odhodil Jedie na zeď, namířil na něj svůj světelný meč a chraplavým hlasem provedl svůj ďábelský smích ,,MHRHAhahA". Když už měl bojovník možnost zabít Jedie, který se před ním bezmocně válel na zemi, do dveří vrazil Inženýrský droid R4. Bohužel pro Gen'Daie avšak naštěstí pro Jedie byl tento robot vybavený letlampou. Droid zapálil Gen'Daie, který upustil světelný meč a ztratil tvar lidského těla. Jedi ho pomocí síly shodil z balkónu přímo do vznášedlové dálnice. Padajícího Gen'Daie během pádu srazilo pár vznášedel. Tělo Mrtvého bojovníka dopadlo až někam do hloubky města a zkončilo v rukou starého uklízeče, který si myslel, že se jedná jen o Ithorianské zvratky.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů