Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Evelynne Storm


Obrázek uživatele Evelynne Storm
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Evelynne Storm
1784
Mariana
Ambrožová

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Žena
Rok narození: 1993 (je jí 26 nebo 27 let)
Další informace: Studuji na Konzervatoři v Pardubicích šestým rokem klasický zpěv a pátým dirigování. Kromě umění se zajímám o humanitní vědy, pěstuji orchideje a ráda tančím. Jsem velký fanoušek Středozemě J. R. R. Tolkiena a samozřejmě Star Wars! ;) Mým největším koníčkem je ale filmová hudba a ráda bych se jednou sama zařadila mezi filmové skladatele. Mezi mé vzory v tomto oboru patří takoví velikáni jako John Williams, Hans Zimmer, John Powell, Howard Shore nebo James Horner. Evelynne Storm je jméno, se kterým jsem prochodila neznámé stezky a temná zákoutí KotORu 2! :)
Uživatelův podpis: Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...
Na webu je již: 7 let 5 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: sith, Halt01, Yellyman, Snips, Pětka, Marka Ragnos, Darth Nihilus, Ringwil, bonbon29, klara1, Kor Than Lias, Darth Mirek, Calse Lirryns, Darth2-D2, Coudy, Lux Bonteri, chuck21, valada06, Padmé, Noriston, Mate, Sabaqeen, PredsaJa, Ra-cía Kenobi, fanda007, Wampyrelli, Lukynoluk, Adeon, mistr jedi jontom, anabeth, Oj-wuki, Engineer Of KDY, Jaina, Asajj Ventress, kiki.mac., Trigatron, Gregor, HorLukRos, Rianna Saren, AshokaTanoCZ, Orkin, Viq, Mistr jouda, Czeman, DarthTyranus, The Wrong Jedi, Obi-Ben, Sato, Ahsoka_Tano