Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Evelynne Storm


Obrázek uživatele Evelynne Storm
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Evelynne Storm
1784
Mariana
Ambrožová

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Žena
Rok narození: 1993 (je jí 30 nebo 31 let)
Další informace: Studuji na Konzervatoři v Pardubicích šestým rokem klasický zpěv a pátým dirigování. Kromě umění se zajímám o humanitní vědy, pěstuji orchideje a ráda tančím. Jsem velký fanoušek Středozemě J. R. R. Tolkiena a samozřejmě Star Wars! ;) Mým největším koníčkem je ale filmová hudba a ráda bych se jednou sama zařadila mezi filmové skladatele. Mezi mé vzory v tomto oboru patří takoví velikáni jako John Williams, Hans Zimmer, John Powell, Howard Shore nebo James Horner. Evelynne Storm je jméno, se kterým jsem prochodila neznámé stezky a temná zákoutí KotORu 2! :)
Uživatelův podpis: Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...
Na webu je již: 11 let 9 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: sith, Halt01, Yellyman, Snips, Pětka, Marka Ragnos, Darth Nihilus, Ringwil, bonbon29, klara1, Kor Than Lias, Darth Mirek, Calse Lirryns, Darth2-D2, Coudy, Lux Bonteri, chuck21, valada06, Padmé, Noriston, Mate, Sabaqeen, PredsaJa, Ra-cía Kenobi, fanda007, Wampyrelli, Lukynoluk, Adeon, mistr jedi jontom, anabeth, Oj-wuki, Engineer Of KDY, Jaina, Asajj Ventress, kiki.mac., Trigatron, Gregor, HorLukRos, Rianna Saren, AshokaTanoCZ, Orkin, Viq, Mistr jouda, Czeman, DarthTyranus, The Wrong Jedi, Obi-Ben, Sato, Ahsoka_Tano