Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Boj o planetu Hottopew X.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:28. Listopad 2012 - 18:36
Přihlásit se k odběru

Planeta Hottopew je pro republiku téměř ztracena. Ahsoka je uvízlá ve spadlém křižníku uprostřed území separatistů. Zbytek klonové armády odletěl. Mezi tím jsou Anakin a Padmé vězněni Grievousem na jedné z velících lodí.

***

Ahsoka ležela zaklíněná v troskách bez mála tři hodiny. Kloni již odletěli a planeta je pod kontrolou separatistů. Okolo spadlých křižníků byly postaveny elektrické ploty, aby přeživší nemohli uniknout. Na ten ve kterém byla Ahsoka však droidi zapomněli. Zřejmě si Grievous myslel, že vyvraždil celou posádku. Nejen že jí bolel hrudník od mistrova pitomého přistání s dělovým člunem, ale zřejmě jí trosky zlomily obě nohy. Střecha můstku i plexiskla byly zničené, takže se Ahsoka mohla koukat na nebe. Nic nenasvědčovalo, že se zde odehrála jedna z největších bitev, které zažila. Jen občas po nebi proletěl supí droid nebo nějaká výsadková loď. Zaslechla kroky droidů. „Že by se na mě přišli podívat droidi?” zamyslela se Ahsoka. Droidi odpochodovali pryč. Náhle vybuchla část, která držela můstek se zbytkem lodi. Můstek se začal nahýbat. Ahsoka však nezmatkovala a pokusila se pád alespoň částečně zpomalit.

Při pádu z Ahsoky spadl ohromný kus plechu. Ahsoka se odrazila od paluby a spadla do písku. Už se stmívalo a tak už nebyl písek tak horký. Ještě půl hodiny se koukala na nebe a přála si, aby jí tu droidi nenašli.

//Mezi tím...//

Grievous chytil Anakina za paži a vedl ho před sebou. Magnaguardi místnost zavřeli a doprovázeli Grievouse klikatými chodbami. Anakin nevěděl, kam je vedou. Comando droidi vedli padmé za nimi, takže na ní Anakin neviděl. Anakin se pokusil v Síle vycítit Ahsoku. Cítil jí, ale jen matně. Bál se, že Ahsoka umírá. Z přemýšlení ho vytrhl Grievous, který s ním mrsknul o zem. Anakinovi tekla krev z nosu, ale Grievouse to nezajímalo. Chopili se ho dva magnaguardi a odvedli ho k jakémusi výtahu. Další dva magnaguardi chytili Padmé a Grievous se zbylými droidy odpochodoval pryč.

Když vyjeli na můstek, Anakin spatřil někoho, koho by si ani ve snu nepřál potkat právě teď. „Dooku!” zašeptal Anakin, ale ten ho slyšel. „Konečně jsem vás dostal mladý Skywalkere.” odpověděl Anakinovi sith. Anakin pohlédl z okna můstku. Viděl, že jsou v hyperprostoru. „Užijte si nás Dooku, protože republika nás najde a zachrání.” za chvíli si však přál, aby to neřekl, protože jeho i Padmé magnaguardi strčili do magnetického držáku a tam do nich začali pouštět elektrický proud. „Určitě si vás dva vychutnám. A tam kam letíme se vaši republikový přátelé nikdy nedostanou.” odpověděl mu s posměchem hrabě Dooku.

Když loď vyletěla z hyperprostoru, Anakinovi se naskytl výhled na stovky fregat, křižníků a lucrehulků. „Vítejte na Serennu.”

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů