Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Boj o planetu Hottopew X.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:28. Listopad 2012 - 18:36
Přihlásit se k odběru

Planeta Hottopew je pro republiku téměř ztracena. Ahsoka je uvízlá ve spadlém křižníku uprostřed území separatistů. Zbytek klonové armády odletěl. Mezi tím jsou Anakin a Padmé vězněni Grievousem na jedné z velících lodí.

***

Ahsoka ležela zaklíněná v troskách bez mála tři hodiny. Kloni již odletěli a planeta je pod kontrolou separatistů. Okolo spadlých křižníků byly postaveny elektrické ploty, aby přeživší nemohli uniknout. Na ten ve kterém byla Ahsoka však droidi zapomněli. Zřejmě si Grievous myslel, že vyvraždil celou posádku. Nejen že jí bolel hrudník od mistrova pitomého přistání s dělovým člunem, ale zřejmě jí trosky zlomily obě nohy. Střecha můstku i plexiskla byly zničené, takže se Ahsoka mohla koukat na nebe. Nic nenasvědčovalo, že se zde odehrála jedna z největších bitev, které zažila. Jen občas po nebi proletěl supí droid nebo nějaká výsadková loď. Zaslechla kroky droidů. „Že by se na mě přišli podívat droidi?” zamyslela se Ahsoka. Droidi odpochodovali pryč. Náhle vybuchla část, která držela můstek se zbytkem lodi. Můstek se začal nahýbat. Ahsoka však nezmatkovala a pokusila se pád alespoň částečně zpomalit.

Při pádu z Ahsoky spadl ohromný kus plechu. Ahsoka se odrazila od paluby a spadla do písku. Už se stmívalo a tak už nebyl písek tak horký. Ještě půl hodiny se koukala na nebe a přála si, aby jí tu droidi nenašli.

//Mezi tím...//

Grievous chytil Anakina za paži a vedl ho před sebou. Magnaguardi místnost zavřeli a doprovázeli Grievouse klikatými chodbami. Anakin nevěděl, kam je vedou. Comando droidi vedli padmé za nimi, takže na ní Anakin neviděl. Anakin se pokusil v Síle vycítit Ahsoku. Cítil jí, ale jen matně. Bál se, že Ahsoka umírá. Z přemýšlení ho vytrhl Grievous, který s ním mrsknul o zem. Anakinovi tekla krev z nosu, ale Grievouse to nezajímalo. Chopili se ho dva magnaguardi a odvedli ho k jakémusi výtahu. Další dva magnaguardi chytili Padmé a Grievous se zbylými droidy odpochodoval pryč.

Když vyjeli na můstek, Anakin spatřil někoho, koho by si ani ve snu nepřál potkat právě teď. „Dooku!” zašeptal Anakin, ale ten ho slyšel. „Konečně jsem vás dostal mladý Skywalkere.” odpověděl Anakinovi sith. Anakin pohlédl z okna můstku. Viděl, že jsou v hyperprostoru. „Užijte si nás Dooku, protože republika nás najde a zachrání.” za chvíli si však přál, aby to neřekl, protože jeho i Padmé magnaguardi strčili do magnetického držáku a tam do nich začali pouštět elektrický proud. „Určitě si vás dva vychutnám. A tam kam letíme se vaši republikový přátelé nikdy nedostanou.” odpověděl mu s posměchem hrabě Dooku.

Když loď vyletěla z hyperprostoru, Anakinovi se naskytl výhled na stovky fregat, křižníků a lucrehulků. „Vítejte na Serennu.”

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů