Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Boj o planetu Hottopew VIII.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:19. Listopad 2012 - 17:16
Přihlásit se k odběru

Bitva o klony obsazenou planetu pokračuje. Po smělé útočné akci na droidskou velící loď, ze které byli Jediové a kloni osvobozeni dělovým člunem pod velením kapitána Rexe, se Anakin opět chystá do bitvy, zatím co Ahsoka je zraněná na ošetřovně.

***

Anakin vylétá z hangáru Redeemeru a za ním letí pět Y-wingů a sedum ARC-170. „Rexi slyšíš mě? Tady generál Skywalker, potřebuju tě u svejch stíhačů. Sežeň ještě pár lodí a jdem prorazit blokádu. Cíl ty dvě fregaty uprostřed.” „Tady Rex, rozumím rozkazu.” Nad Anakinem proletěli tři supí droidi. „Pane, jsme tady s letkou.” oznamuje Rex do vysílačky. Letka zamířila k fregatám. Ty po nich pálily všemi děly. Náhle se zapnul Anakinův holoprojektor „Pane, zpod povrchu vylétají tři fregaty. K pevnosti míří armáda droidů. Zřejmě měli sepíci pod povrchem základnu. Končím.” holoprojektor se vypnul. Republika měla už jen pět křižníků a ty byly obklíčeny flotilou separatistů. Navíc zespoda míří k poničeným křižníkům další tři fregaty. „Rexi, letíme dolů. Musíme zničit alespoň jednu z těch fregat.” „Pane, ano pane.”

Letka zamířila pod křižníky. Opravdu proti nim letěly fregaty bankovního klanu. Naproti Anakinovým vojákům letěli supí droidi. „Vypusťte torpéda.” zařval Anakin do vysílačky. Z Y-wingů vyletěly růžové střely a ty plnou silou zasáhly fregatu. Anakin stočil stíhačku a celá letka ho následovala. Stíhačky se otočily a zamířily zpět ke křižníkům. Poškozená fregata začala padat k planetě. Teprve teď si Anakin všiml, jak beznadějně bitva pro Republiku vypadá. Deset fregat, tři destruktory a dva lucrehulky. „Padmé!” svitlo Anakinově v hlavě. „Rexi, vymáčkni z těch stíhaček co se dá. Letíme zpět k Redeemeru. Musíme chránit senátorku.” „Pane, ano pane.” souhlasil Rex.

Stíhačky se rozletěly ke křižníkům. Jedna z fregat zasáhla svým těžkým příďovým dělem Redeemer a ten se začal naklánět k planetě. „Neeee!!!” zaječel Anakin. Hořící křižník padá k Hottopewu. Anakin nařídil Rexovi, aby letěl ke křižníkům. On že letí na Redeemer. Motory jeho stíhačky se začaly přehřívat. „Sakra R2, udělej něco s těma motorama!” R2 mu na odpověď zakvílel. Křižník minul Anakinovu stíhačku a Anakin se stočil a zamířil k bočnímu hangáru. Vletěl do něj, vyskočil ze stíhačky a... Teprve teď si všiml, že hangár je plnej magnaguardů. A uprostřed stál Grievous a držel u sebe Amidalu. „Anakine!” zvolala padmé a natáhla ruku. „Ó, jak romantické. Jedi a senátorka a ani jeden nemůže tomu druhému pomoci. Cha, cha, cha.” rozesmál se plechovým hlasem Grievous. „Dooku z vás dvou bude mít radost.” Magnaguardi chytili Anakina a Amidalu. „Odveďte je do hangáru.” rozkázal Grievous a magnaguardi je odvedli ke připravené lodi v hangáru. Droidi se zajatci nastoupili do lodi. Grievous nasedl do své stíhačky a obě lodě vyletěli z hangáru.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů