Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Boj o planetu Hottopew VIII.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:19. Listopad 2012 - 17:16
Přihlásit se k odběru

Bitva o klony obsazenou planetu pokračuje. Po smělé útočné akci na droidskou velící loď, ze které byli Jediové a kloni osvobozeni dělovým člunem pod velením kapitána Rexe, se Anakin opět chystá do bitvy, zatím co Ahsoka je zraněná na ošetřovně.

***

Anakin vylétá z hangáru Redeemeru a za ním letí pět Y-wingů a sedum ARC-170. „Rexi slyšíš mě? Tady generál Skywalker, potřebuju tě u svejch stíhačů. Sežeň ještě pár lodí a jdem prorazit blokádu. Cíl ty dvě fregaty uprostřed.” „Tady Rex, rozumím rozkazu.” Nad Anakinem proletěli tři supí droidi. „Pane, jsme tady s letkou.” oznamuje Rex do vysílačky. Letka zamířila k fregatám. Ty po nich pálily všemi děly. Náhle se zapnul Anakinův holoprojektor „Pane, zpod povrchu vylétají tři fregaty. K pevnosti míří armáda droidů. Zřejmě měli sepíci pod povrchem základnu. Končím.” holoprojektor se vypnul. Republika měla už jen pět křižníků a ty byly obklíčeny flotilou separatistů. Navíc zespoda míří k poničeným křižníkům další tři fregaty. „Rexi, letíme dolů. Musíme zničit alespoň jednu z těch fregat.” „Pane, ano pane.”

Letka zamířila pod křižníky. Opravdu proti nim letěly fregaty bankovního klanu. Naproti Anakinovým vojákům letěli supí droidi. „Vypusťte torpéda.” zařval Anakin do vysílačky. Z Y-wingů vyletěly růžové střely a ty plnou silou zasáhly fregatu. Anakin stočil stíhačku a celá letka ho následovala. Stíhačky se otočily a zamířily zpět ke křižníkům. Poškozená fregata začala padat k planetě. Teprve teď si Anakin všiml, jak beznadějně bitva pro Republiku vypadá. Deset fregat, tři destruktory a dva lucrehulky. „Padmé!” svitlo Anakinově v hlavě. „Rexi, vymáčkni z těch stíhaček co se dá. Letíme zpět k Redeemeru. Musíme chránit senátorku.” „Pane, ano pane.” souhlasil Rex.

Stíhačky se rozletěly ke křižníkům. Jedna z fregat zasáhla svým těžkým příďovým dělem Redeemer a ten se začal naklánět k planetě. „Neeee!!!” zaječel Anakin. Hořící křižník padá k Hottopewu. Anakin nařídil Rexovi, aby letěl ke křižníkům. On že letí na Redeemer. Motory jeho stíhačky se začaly přehřívat. „Sakra R2, udělej něco s těma motorama!” R2 mu na odpověď zakvílel. Křižník minul Anakinovu stíhačku a Anakin se stočil a zamířil k bočnímu hangáru. Vletěl do něj, vyskočil ze stíhačky a... Teprve teď si všiml, že hangár je plnej magnaguardů. A uprostřed stál Grievous a držel u sebe Amidalu. „Anakine!” zvolala padmé a natáhla ruku. „Ó, jak romantické. Jedi a senátorka a ani jeden nemůže tomu druhému pomoci. Cha, cha, cha.” rozesmál se plechovým hlasem Grievous. „Dooku z vás dvou bude mít radost.” Magnaguardi chytili Anakina a Amidalu. „Odveďte je do hangáru.” rozkázal Grievous a magnaguardi je odvedli ke připravené lodi v hangáru. Droidi se zajatci nastoupili do lodi. Grievous nasedl do své stíhačky a obě lodě vyletěli z hangáru.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů