Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Boj o planetu Hottopew VII.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:18. Listopad 2012 - 9:49
Přihlásit se k odběru

Velitelská loď Jasný hlas byla zničena. Kapitán Rex a Cody odvezli s dělovým člunem jedie a klony, kteří se postarali o zničení jednoho velícího kolosu a tří fregat. Při cestě na Redeemer však byl dělový člun poškozen, a tak se rozplácl na palubě křižníku, kde na jedie čekali zdravotníci, kteří je odvedli do ošetřovny.

***

Anakin a Ahsoka leží na lůžkách a když se trochu probrali uviděli Rexe, Codyho, Echa a Greeho. „Co ostatní kloni?” položil Rexovi otázku Anakin. „Přežili akorát Keedy a Jumper, pane.” Anakina bodlo u srdce. Čtyřicet vojáků padlo během této akce. Dveře ošetřovny se otevřeli a vešel zdravotník. „Máte návštěvu pánové. A dámo.” Ve dveřích se objevil Obi-Wan. „Generále Kenobi, co vy tady děláte?” zeptal se Echo. „Zachraňuji situaci důstojníku. Přivezl jsem posily.” Anakin se ušklíbl a posadil se na posteli. Ahsoka se chtěla taky posadit, ale strašně jí bolel hrudník, na který ji při přistání spadlo křídlo. Zdravotník přišel k Anakinovi a dal mu injekci. „Někdo vás čeká na můstku generále. Můžete jít. A vy padawanko Tano, se už této bitvy asi nezúčasníte. Váš stav je kritický. A co se týče vás vojáci, jděte do hangáru, vemte si stíhačky a leťte. Bitva stále zuří.” Ahsoka posmutněla. Už byla na pokoji sama. „Anakin je na můstku, kluci v bitvě a já? Jsem na ošetřovně. Ach jo.”

Anakin vešel na můstek. Tam stál Yoda. A vedle něj Padmé. Anakin se jí vrhl kolem krku. „Co ty tady děláš?” zeptal se jí, tak aby to nikdo neslyšel. „Přiletěla jsem s Obi-Wanem. Jsi v pořádku?” Anakin jí na to neodpověděl. Náhle na něj zavolal admirál Yularen: „Pane, tohle by jste měl vidět.” Anakin přiběhl k holoprojektoru. „Generále. Fregaty bankovního klanu nás odřízly od planety. Nemůžeme se dostat skrz. A za námi jsou dva lucrehulky.” Anakin se zamyslel „Jsou k dispozici nějaké Y-wingy? zeptal se admirála. „Ano, pět jich je v hangáru.” „To je málo, jsou nějaký ARC-170 v hangáru?” „Ano pane, sedum. A jedno právě odlétá.” „Admirále, sežeňte mi třicet mužů.” „Pane, ano pane.” Anakin sjel do hangáru a naskočil do své stíhačky. Piloti se seběhli a naskákali do Y-wingů a ARC-170. „Tři-dva-jedna-start!” zařval Anakin do vysílačky a zapnul motory.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů