Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Boj o planetu Hottopew VII.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:18. Listopad 2012 - 9:49
Přihlásit se k odběru

Velitelská loď Jasný hlas byla zničena. Kapitán Rex a Cody odvezli s dělovým člunem jedie a klony, kteří se postarali o zničení jednoho velícího kolosu a tří fregat. Při cestě na Redeemer však byl dělový člun poškozen, a tak se rozplácl na palubě křižníku, kde na jedie čekali zdravotníci, kteří je odvedli do ošetřovny.

***

Anakin a Ahsoka leží na lůžkách a když se trochu probrali uviděli Rexe, Codyho, Echa a Greeho. „Co ostatní kloni?” položil Rexovi otázku Anakin. „Přežili akorát Keedy a Jumper, pane.” Anakina bodlo u srdce. Čtyřicet vojáků padlo během této akce. Dveře ošetřovny se otevřeli a vešel zdravotník. „Máte návštěvu pánové. A dámo.” Ve dveřích se objevil Obi-Wan. „Generále Kenobi, co vy tady děláte?” zeptal se Echo. „Zachraňuji situaci důstojníku. Přivezl jsem posily.” Anakin se ušklíbl a posadil se na posteli. Ahsoka se chtěla taky posadit, ale strašně jí bolel hrudník, na který ji při přistání spadlo křídlo. Zdravotník přišel k Anakinovi a dal mu injekci. „Někdo vás čeká na můstku generále. Můžete jít. A vy padawanko Tano, se už této bitvy asi nezúčasníte. Váš stav je kritický. A co se týče vás vojáci, jděte do hangáru, vemte si stíhačky a leťte. Bitva stále zuří.” Ahsoka posmutněla. Už byla na pokoji sama. „Anakin je na můstku, kluci v bitvě a já? Jsem na ošetřovně. Ach jo.”

Anakin vešel na můstek. Tam stál Yoda. A vedle něj Padmé. Anakin se jí vrhl kolem krku. „Co ty tady děláš?” zeptal se jí, tak aby to nikdo neslyšel. „Přiletěla jsem s Obi-Wanem. Jsi v pořádku?” Anakin jí na to neodpověděl. Náhle na něj zavolal admirál Yularen: „Pane, tohle by jste měl vidět.” Anakin přiběhl k holoprojektoru. „Generále. Fregaty bankovního klanu nás odřízly od planety. Nemůžeme se dostat skrz. A za námi jsou dva lucrehulky.” Anakin se zamyslel „Jsou k dispozici nějaké Y-wingy? zeptal se admirála. „Ano, pět jich je v hangáru.” „To je málo, jsou nějaký ARC-170 v hangáru?” „Ano pane, sedum. A jedno právě odlétá.” „Admirále, sežeňte mi třicet mužů.” „Pane, ano pane.” Anakin sjel do hangáru a naskočil do své stíhačky. Piloti se seběhli a naskákali do Y-wingů a ARC-170. „Tři-dva-jedna-start!” zařval Anakin do vysílačky a zapnul motory.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů