Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Boj o planetu Hottopew VI.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:16. Listopad 2012 - 18:51
Přihlásit se k odběru

Bitva o klony obsazenou planetu Hottopew zuří dál. Dělové čluny se sice dostaly na palubu Jasného hlasu, ale překvapil je generál Grievous. Část hangáru vyletěla do vzduchu a při výbuchu Grievous uprchl k jednomu z lucrehulků. Anakin, Ahsoka, Gree, Echo a jednotka klonů obsadili můstek. Jasný hlas však míří ohromnou rychlostí k Hottopewu a cesta k Twilightu je zasypána. Anakin se snaží alespoň z části zabrzdit několika tunový kolos.

***

„Generále Skywalkere, slyšíte mě? Tady admirál Yularen. Co se to děje s Jasným hlasem?” „Vůbec nic. Hodil by se nám transport u záchranné šachty na můstku.” Droidský křižník padá ohromnou rychlostí a hrozí, že se v půli přelomí. Okolo něj jsou tři fregaty a pálí do něho všemi děly. „Admirále, ten transport potřebujeme hned. Ty fregaty nás rozstřílí!” Anakin si začíná zoufat. Můstek je na cestě k ulomení od zbytku lodi a v případě, že se ulomí, tak bude snadným cílem pro flotilu Separatistů. „Generále Skywalkere, jste tam ještě? Transport byl odeslán.” „No konečně admirále.” „Ahsoko, motory na plnej výkon. Echo, připrav autodestrukci. Gree, Opětuj palbu.” rozdával rozkazy Anakin.

Náhle se otevřely dveře únikové šachty a do vnitř skočil Rex a Cody. „Pane, jste v pořádku?” „Jo Rexi. Odvezte nás na Redeemer.” „Pane, ano pane.” Všichni naskákali do dělového člunu a opustili Jasný hlas. Když už byli hezkej kilák od lodě na skytl se jim pohled, jak lodi vybuchují přehřáté motory a po té autodestrukční systém. Exploze zasáhla fregaty a ty začaly padat k planetě.

„Rexi, odvez nás na palubu Redeemeru.” „Pane, ano pane.” Dělový člun zamířil k Redeemeru. Cestou však dostal zásah z jednoho z destruktorů. „Pane, hoří nám jeden motor!” „Všiml jsem si. Dostaň nás na palubu.” „Pokusím se pane.” Z dělového člunu se kouřilo a kouř přivábil supí droidy a ti do nich začali střílet. Dělový člon dostal další zásah. Bouchl mu i druhý motor. „Admirále, otevřete ihned hangár Redeemeru. Připravte hasičský sbor. Dostali jsme zásah.” Byli pět set metrů od hangáru, když se začal otevírat. Dělový člun se rozplácl na palubě Redeemeru. Hasiči hned začali hasit a zdravotníci odvedli přeživší do ošetřovny. „Zvládli jsme to Štěkno.” „Jo, jo mistře.”

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů