Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Boj o planetu Hottopew V.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:15. Listopad 2012 - 14:09
Přihlásit se k odběru

Bitva o klony obsazenou planetu Hottopew pokračuje. Rytíř Jedi Anakin Skywalker přistál u přípojní šachty Jasného hlasu a spolu s Echem a Ahsokou Tano vyhodil z provozu skenery, takže se do hlavního hangáru můžou nepozorovaně dostat dělové čluny pod velením komandéra Greeho.

***

Dělové čluny odstartovaly z paluby Teerwaederu a Redeemeru a zamířily do hangáru Jasného hlasu. Tam na ně čekali Anakin, Echo a Ahsoka a čistili jim cestu k výsadku. Dělové čluny dorazily do hangáru a z nich vyskákali Greeovi muži. „Jedem, jedem! Světluško, vem si Voska a Hucka a zajistěte dveře nalevo! Fooku, Toddy, Beekle, rozmístěte nálože ke konteinerům s deaktivovanými droidy. Nestojím o žádnou společnost plecháčů. Zbytek za mnou!” rozděloval rozkazy Gree. Anakin zapnul svůj světelný meč a začal se rozhlížet okolo sebe. „Děje se něco pane?” zeptal se Gree. Ahsoka si taky zapnula meče a čekala na útok. Ze stropu seskočili comando droidi. Okolo nich se přikutálely droideky. Dveře se otevřely a vešel generál Grievous v doprovodu magnaguard. „Tak se opjet setkáváme Skywalkere. Eh, eh, eh. Tentokrát mi neutečeš. Ha, ha, ha!” rozesmál se plechovým smíchem a magnaguardi si zapnuli elektrická kopí. Grievous zapnul světelné meče a droideky začaly střílet. Lasery zasáhly několik klonů. Anakin se oháněl světelným mečem a rozsekl pár comando droidů. Dřív než stačily dělové čluny odstartovat, tak je super bitevní droidi rozstříleli. „Odpalte bomby.” zařval Gree, aby překřičel zvuk palby. Toddy zmáčkl odpalovač a půlka hangáru vyletěla do vzduchu. Grievous však stál mimo nálože, takže výbuch přežil. Jasný hlas však byl silně poškozený a začal se naklánět k planetě Grievous naskočil do stíhačky, vyletěl z hangáru a zamířil k lucrehulku. Většina droidů v hangáru byla zničena a ti co nebyli, tak je Anakin s Ahsokou rozsekali.

Byl tu však jeden problém. Jasný hlas začal nabírat rychlost a mířil k Hottopewu. Anakin a Ahsoka následováni celou jednotkou klonů se rozeběhli k přípojní šachtě. Avšak ta byla zasypána troskami z výbuchu. Nemohli se dostat k Twilightu. Vyběhli ze zasypané chodby a rozeběhli se k rychlo vlakům, které slouží jako dopravní prostředky po lodi. Anakin se dlouze zamyslel a po chvíli řekl: „Je to tenhle. Tenhle jede na můstek!” Všichni se odrazili a skočili na rychlovlak, který projížděl pod nimi. Jeden klon však nedoskočil a spadl dolů kde ho zajel jiný rychlovlak.

Jeli tunely a po deseti minutách dojeli k můstku. Seskočili z rychlovlaku a rozeběhli se k výtahu. Ten je odvezl na můstek. „Otevřete brzdící křídla. Vypněte motory.” rozdával rozkazy Anakin.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů