Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Boj o planetu Hottopew V.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:15. Listopad 2012 - 14:09
Přihlásit se k odběru

Bitva o klony obsazenou planetu Hottopew pokračuje. Rytíř Jedi Anakin Skywalker přistál u přípojní šachty Jasného hlasu a spolu s Echem a Ahsokou Tano vyhodil z provozu skenery, takže se do hlavního hangáru můžou nepozorovaně dostat dělové čluny pod velením komandéra Greeho.

***

Dělové čluny odstartovaly z paluby Teerwaederu a Redeemeru a zamířily do hangáru Jasného hlasu. Tam na ně čekali Anakin, Echo a Ahsoka a čistili jim cestu k výsadku. Dělové čluny dorazily do hangáru a z nich vyskákali Greeovi muži. „Jedem, jedem! Světluško, vem si Voska a Hucka a zajistěte dveře nalevo! Fooku, Toddy, Beekle, rozmístěte nálože ke konteinerům s deaktivovanými droidy. Nestojím o žádnou společnost plecháčů. Zbytek za mnou!” rozděloval rozkazy Gree. Anakin zapnul svůj světelný meč a začal se rozhlížet okolo sebe. „Děje se něco pane?” zeptal se Gree. Ahsoka si taky zapnula meče a čekala na útok. Ze stropu seskočili comando droidi. Okolo nich se přikutálely droideky. Dveře se otevřely a vešel generál Grievous v doprovodu magnaguard. „Tak se opjet setkáváme Skywalkere. Eh, eh, eh. Tentokrát mi neutečeš. Ha, ha, ha!” rozesmál se plechovým smíchem a magnaguardi si zapnuli elektrická kopí. Grievous zapnul světelné meče a droideky začaly střílet. Lasery zasáhly několik klonů. Anakin se oháněl světelným mečem a rozsekl pár comando droidů. Dřív než stačily dělové čluny odstartovat, tak je super bitevní droidi rozstříleli. „Odpalte bomby.” zařval Gree, aby překřičel zvuk palby. Toddy zmáčkl odpalovač a půlka hangáru vyletěla do vzduchu. Grievous však stál mimo nálože, takže výbuch přežil. Jasný hlas však byl silně poškozený a začal se naklánět k planetě Grievous naskočil do stíhačky, vyletěl z hangáru a zamířil k lucrehulku. Většina droidů v hangáru byla zničena a ti co nebyli, tak je Anakin s Ahsokou rozsekali.

Byl tu však jeden problém. Jasný hlas začal nabírat rychlost a mířil k Hottopewu. Anakin a Ahsoka následováni celou jednotkou klonů se rozeběhli k přípojní šachtě. Avšak ta byla zasypána troskami z výbuchu. Nemohli se dostat k Twilightu. Vyběhli ze zasypané chodby a rozeběhli se k rychlo vlakům, které slouží jako dopravní prostředky po lodi. Anakin se dlouze zamyslel a po chvíli řekl: „Je to tenhle. Tenhle jede na můstek!” Všichni se odrazili a skočili na rychlovlak, který projížděl pod nimi. Jeden klon však nedoskočil a spadl dolů kde ho zajel jiný rychlovlak.

Jeli tunely a po deseti minutách dojeli k můstku. Seskočili z rychlovlaku a rozeběhli se k výtahu. Ten je odvezl na můstek. „Otevřete brzdící křídla. Vypněte motory.” rozdával rozkazy Anakin.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů