Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Boj o planetu Hottopew IV.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:14. Listopad 2012 - 19:13
Přihlásit se k odběru

Planeta Hottopew sice byla obsazena klonovými vojáky, nicméně Anakinovy předtuchy, že se droidi vrátí se vyplnily. Nyní Je mistr Skywalker na křižníku Teerwaederu, na kterém musel nouzově přistát.

***

Anakinovi se z můstku naskytl pohled na bitvu. Přímo před nimi se nacházela fregata a pálila do křižníku všemi bateriemi. „Všechny děla, palte na fregatu. Zavřete horní hangár a přerušte výlet Y-wingů!” „Echo, připravte mi v bočním hangáru Twilight.” řval Anakin na celý můstek. „Pane, ano pane. Ale co chcete s tou vesmírnou popelnící dělat?” „To nech na mně. Potřebuju snad nějakou funkční stíhačku, ne? A zavolejte Ahsoce. Chci aby hned jak vyletím z Teerwaederu přistála v zadním hangáru Twilightu. A ty Echo poletíš se mnou taky.” „Pane, ano pane!”

V bočním hangáru už čekal u Twilightu Echo. Náhle se otevřeli dveře a vešel Anakin. „Echo, jdi do tý popelnice a zapni motory. Doufám, že už je Ahsoka připravena.” „Pane, ano pane.”
Po chvíli se z Twilightu ozvalo: „Generále Skywalkere, Twilight připraven na start.” Anakin vešel dovnitř a Sedl si na židli.
Hangár se otevřel a Twilight vletěl do bitvy. „R2, aktivuj zbraňové systémy a zapni generátory štítu.” řekl Anakin R2-D2 a šel do hangáru. „Generále, skenery zachytily stíhačku vaší padawanky. Mám jí kontaktovat?” „Ano Echo. Řekni jí ať přiletí k zadní rampě.” „Pane, ano pane!” Po chvilce se z kabiny ozvalo: „Padawanka Tano už je u hangáru.” „R2-D2 otevři dveře hangáru” Hangár se otevřel a do vnitř vletěla stíhačka Ahsoky Tano. „Nazdárek mistře!” pozdravila Ahsoka Anakina. Ten sena ní jen usmál a vzal jí na můstek. „Ahsoko, jdi k dělu. Letíme k tý velký lodi před náma.” „No bezva. S váma se vážně člověk nenudí” odpověděla mu Ahsoka a stoupla si k ovládání horního kanónu.
Anakin zapnul motory a rozletěl se vpřed. Ahsoka a Echo už sestřelili nějaké stíhačky, ale i to bylo málo.
Anakin Twilight zastavil pod přípojní šachtou Jasného hlasu. „Ahsoko, Echo, jdeme do akce. Pomůžete mi tý lodi malinko zavařit systémy tý lodi nad náma.” „Admirále Yularene, připravte dělové čluny na výlet do hangáru tý vlajkový lodi.” Admirál poslal Greeho k dělovým člunům, aby je připravili a na pokyn generála Skywalkera vyrazili do akce.
Mezi tím Anakin s Ahsokou a Echem se dostali do chodby u hlavního hangáru. Anakin vběhl k vedlejším generátorům skenerů ajedním sekem je vyhodil z provozu. „Gree, připravte se a leťte do hlavního hangáru.” „Pane, ano pane!”

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů