Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Boj o planetu Hottopew IV.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:14. Listopad 2012 - 19:13
Přihlásit se k odběru

Planeta Hottopew sice byla obsazena klonovými vojáky, nicméně Anakinovy předtuchy, že se droidi vrátí se vyplnily. Nyní Je mistr Skywalker na křižníku Teerwaederu, na kterém musel nouzově přistát.

***

Anakinovi se z můstku naskytl pohled na bitvu. Přímo před nimi se nacházela fregata a pálila do křižníku všemi bateriemi. „Všechny děla, palte na fregatu. Zavřete horní hangár a přerušte výlet Y-wingů!” „Echo, připravte mi v bočním hangáru Twilight.” řval Anakin na celý můstek. „Pane, ano pane. Ale co chcete s tou vesmírnou popelnící dělat?” „To nech na mně. Potřebuju snad nějakou funkční stíhačku, ne? A zavolejte Ahsoce. Chci aby hned jak vyletím z Teerwaederu přistála v zadním hangáru Twilightu. A ty Echo poletíš se mnou taky.” „Pane, ano pane!”

V bočním hangáru už čekal u Twilightu Echo. Náhle se otevřeli dveře a vešel Anakin. „Echo, jdi do tý popelnice a zapni motory. Doufám, že už je Ahsoka připravena.” „Pane, ano pane.”
Po chvíli se z Twilightu ozvalo: „Generále Skywalkere, Twilight připraven na start.” Anakin vešel dovnitř a Sedl si na židli.
Hangár se otevřel a Twilight vletěl do bitvy. „R2, aktivuj zbraňové systémy a zapni generátory štítu.” řekl Anakin R2-D2 a šel do hangáru. „Generále, skenery zachytily stíhačku vaší padawanky. Mám jí kontaktovat?” „Ano Echo. Řekni jí ať přiletí k zadní rampě.” „Pane, ano pane!” Po chvilce se z kabiny ozvalo: „Padawanka Tano už je u hangáru.” „R2-D2 otevři dveře hangáru” Hangár se otevřel a do vnitř vletěla stíhačka Ahsoky Tano. „Nazdárek mistře!” pozdravila Ahsoka Anakina. Ten sena ní jen usmál a vzal jí na můstek. „Ahsoko, jdi k dělu. Letíme k tý velký lodi před náma.” „No bezva. S váma se vážně člověk nenudí” odpověděla mu Ahsoka a stoupla si k ovládání horního kanónu.
Anakin zapnul motory a rozletěl se vpřed. Ahsoka a Echo už sestřelili nějaké stíhačky, ale i to bylo málo.
Anakin Twilight zastavil pod přípojní šachtou Jasného hlasu. „Ahsoko, Echo, jdeme do akce. Pomůžete mi tý lodi malinko zavařit systémy tý lodi nad náma.” „Admirále Yularene, připravte dělové čluny na výlet do hangáru tý vlajkový lodi.” Admirál poslal Greeho k dělovým člunům, aby je připravili a na pokyn generála Skywalkera vyrazili do akce.
Mezi tím Anakin s Ahsokou a Echem se dostali do chodby u hlavního hangáru. Anakin vběhl k vedlejším generátorům skenerů ajedním sekem je vyhodil z provozu. „Gree, připravte se a leťte do hlavního hangáru.” „Pane, ano pane!”

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů