Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Boj o planetu Hottopew II.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:11. Listopad 2012 - 19:40
Přihlásit se k odběru

Mistr Skywalker prorazil blokádu planety Hottopew a chystá se za pomocí Kenobiho a Ki-Adi Mundiho obsadit planetu, na které se nachází továrna na bitevní droidy.

***

Anakin v čele své letky přistává v hangáru Acooteru. Tam na něj čeká Obi-Wan. „Bravo Anakine! Povedlo se ti ztratit půlku letky dřív, než jsme stihli zahájit výsadek.” „To jsem nechtěl zdůrazňovat.” ušklíbl se Anakin a společně s Obi-Wanem a Rexem nastoupil do raketoplánu, ve kterém již bylo dvacet ARC vojáků.

Raketoplán odstartoval z paluby Acooteru a mířil v doprovodu stíhaček ARC-170 k Hottopewu, na kterém už se hodinu bojuje. Pilotovi se naskytl pohled na flotilu křižníků blokujících planetu. V raketoplánu Anakin a Obi-Wan vysvětlili plán klonům. „Separatisté se drží u pevnosti. Jsou za štítem, takže je musíme vylákat ven. Cody už je dole a obsadil jižní hřeben. Rexi, ty se svými muži půjdeš se mnou a Obi-Wanem k dělům. Potřebují tam každého. Jsou tam comando droidi a tanky AAT. Ki-Adi Mundi je za pevností s tanky AT-TE. Rozumíte mi?” „Pane, ano pane!” ozvali se jednohlasně ARC vojáci.

Mezi tím na planetě Hottopew

Jedem, jedem, jedem\\Zdravotníka\\Palte do těch plecháčů\\Generále, droidi postupují\\Pozor droid\\Ááááá-fdcbfgcs
Již hodinu se bojuje. Dělové čluny vysadily kráčející kolosy a klony, kteří teď umírají za republiku. Komandér Cody spolu s 32. armádou se snaží prostřílet si cestu do pevnosti. Za pevností vidí AT-TE a jednotky generála Mundiho. Štíty pevnosti stále fungují a nikdo neví jak je zničit. Nad hlavami jim prolétávají hyena droidi a bombardují již prořídlé řady dělostřelectva. Najednou se z mraků vynoří čtyři ARC-170 a rozstřílí bombardéry hyena. Za nimi přilétá raketoplán, ze kterého vyskakují generál Skywalker, generál Kenobi, Rex a dvacet ARC vojáků. „Rexi, změna plánu. Kašlem na děla. Musíme se dostat do pevnosti. Děla ty štíty stejně neprostřelí. Vezmu Codyho a jdem do toho.” „Pane, ano pane!” „Slyšeli jste generála? Útóóók!!!” Rex a Cody se rozeběhl v čele klonů k pevnosti. Cody sejmul pět droidů a to už byli u toho kolosu. Před nimi se tyčila obrovská stavba. Čtyři věže, mohutné hradby a dlouhá továrna. Anakin a Obi-Wan vstoupili štítem a vystřelili svá šplhací lana. Následovali je všichni kloni. Hned se stali terčem pozornosti droidů. Třetinu vojáků droidi zasáhli. Jediové se obratně vyhýbali laserům a odráželi je zpět na droidy. Anakin zapnul holoprojektor a dal Ki-Adi Mundovi pokyn k útoku. Zadní část pevnosti byla v plamenech. AT-TE, které vstoupily štíty, pálily do pevnosti hlava nehlava. Anakin, Obi-Wan, Rex a padesát ARC vojáků překonalo hradby pevnosti. To už je ale obklíčili droideky. Foddy začal zmatkovat a pálil do droidek, přestože věděl, že mají antiblasterové štíty. Najednou zaslechli za sebou výstřely a všechny droideky explodovaly. Anakin se ohlédl a za sebou uviděl tři AT-TE a na jednom z nich stál Ki-Adi Mundi. „Děkujeme.” řekl Obi-Wan a usmál se. Ki-Adi Mundi mu úsměv oplatil a probodl droida, který se po něm pokusil vystřelit.

ARC vojáci obsadili pevnost. Několik mil odsud se sice stále bojuje, nicméně pevnost je obsazená a tudíž už nehrozí ze strany droidů žádné velké nebezpečí.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
3 hlasy
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
0 hlasů