Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Boj o planetu Hottopew II.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:11. Listopad 2012 - 19:40
Přihlásit se k odběru

Mistr Skywalker prorazil blokádu planety Hottopew a chystá se za pomocí Kenobiho a Ki-Adi Mundiho obsadit planetu, na které se nachází továrna na bitevní droidy.

***

Anakin v čele své letky přistává v hangáru Acooteru. Tam na něj čeká Obi-Wan. „Bravo Anakine! Povedlo se ti ztratit půlku letky dřív, než jsme stihli zahájit výsadek.” „To jsem nechtěl zdůrazňovat.” ušklíbl se Anakin a společně s Obi-Wanem a Rexem nastoupil do raketoplánu, ve kterém již bylo dvacet ARC vojáků.

Raketoplán odstartoval z paluby Acooteru a mířil v doprovodu stíhaček ARC-170 k Hottopewu, na kterém už se hodinu bojuje. Pilotovi se naskytl pohled na flotilu křižníků blokujících planetu. V raketoplánu Anakin a Obi-Wan vysvětlili plán klonům. „Separatisté se drží u pevnosti. Jsou za štítem, takže je musíme vylákat ven. Cody už je dole a obsadil jižní hřeben. Rexi, ty se svými muži půjdeš se mnou a Obi-Wanem k dělům. Potřebují tam každého. Jsou tam comando droidi a tanky AAT. Ki-Adi Mundi je za pevností s tanky AT-TE. Rozumíte mi?” „Pane, ano pane!” ozvali se jednohlasně ARC vojáci.

Mezi tím na planetě Hottopew

Jedem, jedem, jedem\\Zdravotníka\\Palte do těch plecháčů\\Generále, droidi postupují\\Pozor droid\\Ááááá-fdcbfgcs
Již hodinu se bojuje. Dělové čluny vysadily kráčející kolosy a klony, kteří teď umírají za republiku. Komandér Cody spolu s 32. armádou se snaží prostřílet si cestu do pevnosti. Za pevností vidí AT-TE a jednotky generála Mundiho. Štíty pevnosti stále fungují a nikdo neví jak je zničit. Nad hlavami jim prolétávají hyena droidi a bombardují již prořídlé řady dělostřelectva. Najednou se z mraků vynoří čtyři ARC-170 a rozstřílí bombardéry hyena. Za nimi přilétá raketoplán, ze kterého vyskakují generál Skywalker, generál Kenobi, Rex a dvacet ARC vojáků. „Rexi, změna plánu. Kašlem na děla. Musíme se dostat do pevnosti. Děla ty štíty stejně neprostřelí. Vezmu Codyho a jdem do toho.” „Pane, ano pane!” „Slyšeli jste generála? Útóóók!!!” Rex a Cody se rozeběhl v čele klonů k pevnosti. Cody sejmul pět droidů a to už byli u toho kolosu. Před nimi se tyčila obrovská stavba. Čtyři věže, mohutné hradby a dlouhá továrna. Anakin a Obi-Wan vstoupili štítem a vystřelili svá šplhací lana. Následovali je všichni kloni. Hned se stali terčem pozornosti droidů. Třetinu vojáků droidi zasáhli. Jediové se obratně vyhýbali laserům a odráželi je zpět na droidy. Anakin zapnul holoprojektor a dal Ki-Adi Mundovi pokyn k útoku. Zadní část pevnosti byla v plamenech. AT-TE, které vstoupily štíty, pálily do pevnosti hlava nehlava. Anakin, Obi-Wan, Rex a padesát ARC vojáků překonalo hradby pevnosti. To už je ale obklíčili droideky. Foddy začal zmatkovat a pálil do droidek, přestože věděl, že mají antiblasterové štíty. Najednou zaslechli za sebou výstřely a všechny droideky explodovaly. Anakin se ohlédl a za sebou uviděl tři AT-TE a na jednom z nich stál Ki-Adi Mundi. „Děkujeme.” řekl Obi-Wan a usmál se. Ki-Adi Mundi mu úsměv oplatil a probodl droida, který se po něm pokusil vystřelit.

ARC vojáci obsadili pevnost. Několik mil odsud se sice stále bojuje, nicméně pevnost je obsazená a tudíž už nehrozí ze strany droidů žádné velké nebezpečí.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
3 hlasy
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
0 hlasů