Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Boj o planetu Hottopew I.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:11. Listopad 2012 - 10:55
Přihlásit se k odběru

Anakin na křižníku Didory míří k planetě Hottopew. Dostal správu od generála Xioppa, že se na této planetě nachází základna separatistické armády a továrna na bitevní droidy.

Z hyperprostoru se vynořily další čtyři křižníky. Anakin se dívá na planetu z velitelského můstku a pokouší se vycítit přítomnost temné strany. Jeden z jeho důstojníků křičí: „Neznámá tělesa v hyperprostoru. Vynoření za čtyřicet sekund!”. „Díky.” odpověděl generál Skywalker a okamžitě vydal rozkaz: „Nabýt všechna děla!”

Najednou se z hyperprostoru vynořilo pět fregat bankovního klanu, jeden lucrehulk a jedna velitelská loď. Fregaty zahájily palbu, jeden
z křižníků dostal zásah a padá k planetě. Didory a Redeemer opětují palbu a kryjí ARC-170, které vylétávají z hangárů 2 Aclamatory letí
k Hottopewu, s jednotkami výsadku na palubách. Anakin nasedá do své stíhačky a spolu s Y-wingy letí k lucrehulku. „Rudý pět zasažen----uááá-šfcvuzfjhf.” Anakina bodlo u srdce. Další z jeho vojáků mrtev. Přelétají nad fregatou a ta sestřeluje další dva Y-wingy. To nemá cenu. Celou letku mi rozstřílí. Otáčí svou stíhačku a řve do vysílačky: „Kluci, otočte to. Jdem na tu fregatu co je za náma!” a děla jeho stíhačky začali pálit do supích droidů chránících fregatu. „Cítím, že na tý fregatě je Grievous. Lucrehulk a velící loď měli jen odlákat pozornost!”. „Rozumím pane” zaječel Toody do vysílačky. Y-wingy se blíží k fregatě a jeden po druhém odpalují torpéda. Zásah. Všechna torpéda zasáhla motory. Zadní část lodi explodovala. Z ničeho nic se proti nim vyřítila grievousova stíhačka v doprovodu magnaguard. Stíhačky zmizely v hyperprostoru.

Anakin se zamyslel. To byl určitě Grievous. Zase unikl. Z hyperprostoru vyletěly další čtyři venatory, které rozstříleli zbytek separatistické flotily. „Anakine, slyšíš mě? Tady Obi-Wan. Jsi v pořádku?” „Ano Obi-Wane. Jsem v Pořádku. Bohužel to nemůžu říci
o všech.” řekl Anakin a letěl ke křižníku Obi-Wana.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
4 hlasy
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
0 hlasů