Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Boj o planetu Hottopew I.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:11. Listopad 2012 - 10:55
Přihlásit se k odběru

Anakin na křižníku Didory míří k planetě Hottopew. Dostal správu od generála Xioppa, že se na této planetě nachází základna separatistické armády a továrna na bitevní droidy.

Z hyperprostoru se vynořily další čtyři křižníky. Anakin se dívá na planetu z velitelského můstku a pokouší se vycítit přítomnost temné strany. Jeden z jeho důstojníků křičí: „Neznámá tělesa v hyperprostoru. Vynoření za čtyřicet sekund!”. „Díky.” odpověděl generál Skywalker a okamžitě vydal rozkaz: „Nabýt všechna děla!”

Najednou se z hyperprostoru vynořilo pět fregat bankovního klanu, jeden lucrehulk a jedna velitelská loď. Fregaty zahájily palbu, jeden
z křižníků dostal zásah a padá k planetě. Didory a Redeemer opětují palbu a kryjí ARC-170, které vylétávají z hangárů 2 Aclamatory letí
k Hottopewu, s jednotkami výsadku na palubách. Anakin nasedá do své stíhačky a spolu s Y-wingy letí k lucrehulku. „Rudý pět zasažen----uááá-šfcvuzfjhf.” Anakina bodlo u srdce. Další z jeho vojáků mrtev. Přelétají nad fregatou a ta sestřeluje další dva Y-wingy. To nemá cenu. Celou letku mi rozstřílí. Otáčí svou stíhačku a řve do vysílačky: „Kluci, otočte to. Jdem na tu fregatu co je za náma!” a děla jeho stíhačky začali pálit do supích droidů chránících fregatu. „Cítím, že na tý fregatě je Grievous. Lucrehulk a velící loď měli jen odlákat pozornost!”. „Rozumím pane” zaječel Toody do vysílačky. Y-wingy se blíží k fregatě a jeden po druhém odpalují torpéda. Zásah. Všechna torpéda zasáhla motory. Zadní část lodi explodovala. Z ničeho nic se proti nim vyřítila grievousova stíhačka v doprovodu magnaguard. Stíhačky zmizely v hyperprostoru.

Anakin se zamyslel. To byl určitě Grievous. Zase unikl. Z hyperprostoru vyletěly další čtyři venatory, které rozstříleli zbytek separatistické flotily. „Anakine, slyšíš mě? Tady Obi-Wan. Jsi v pořádku?” „Ano Obi-Wane. Jsem v Pořádku. Bohužel to nemůžu říci
o všech.” řekl Anakin a letěl ke křižníku Obi-Wana.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
4 hlasy
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
0 hlasů