Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Boj o přežití III.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:10. Prosinec 2012 - 19:02
Přihlásit se k odběru

Po strašlivé porážce republiky je Ahsoka Tano nucena přežít s téměř smrtelným zraněním v separatistické věznici, zatím co její mistr Anakin Skywalker a Padmé Amidala jsou drženi uprostřed prostoru separatistů na Serennu.

***

Ahsoka seděla ve věznici. Vlastně to snad věznice nebyla. Byla to díra v zemi přikrytá mříží. Přestože byla na jedné z nejteplejších planet galaxie, byla jí zima. Noha jí strašně bolela. Nemohla se hnout. Zřejmě zde vězněná nebyla sama. Co si matně pamatuje, když jí sem magnaguardi vlekli, jsou desítky takovýchto jam. Ze všech se ozýval sten a pláč. Co si však pamatovala z briefingů před invazí, je to, že tato planeta není obydlena. Ale kde se tu vzalo tolik zajatců? Nemohla však nad touto otázkou příliš dlouho přemýšlet, jelikož po lávce mezi jámami vedli nějaké zajatce. Byli to lidé, Twi'lekové, togruti, Rodiánci a spousta jiných ras. Před nimi šel jeden comando droid a za nimi šli dva comando droidi. Jeden z nich posledního z řady stále mlátil jakýmsi bičem. Ten togrut náhle padl na kolena a svalil se na mříž, která kryla Ahsočinu jámu. Byl to strašný pohled. Dovnitř stále kapala krev ležícího togruta. Droidi odpochodovali. Nikdo mrtvolu nesebral a neodnesl pryč.

Po lávce šli další droidi. Zastavili se u Ahsoky a odkopli togruta na stranu. Po té otevřeli mříž a vytáhli Ahsoku ven. Noha jí strašně rozbolela. Všude zvířený písek se jí dostal do rány a ta jí strašně pálila. Svalila se na zem a čekala na rány. Místo toho přiběhli dva battle droidi s nosítky, naložili jí a odnesli pryč. Ahsoce se zamžilo před očima a ona usnula.

//Mezi tím...//

Do Anakina a Padmé droidi pustili znova proud. Anakin byl Jedi a Jediové umí přijímat bolest. „Ale co Padmé...” honilo se stále Anakinovi v hlavě. „Co když jí zabijí?” Náhle na ně Dooku vyštěkl „Kde jsou lodě republiky?” Anakin spíše podvědomě zabrblal „Míří sem...” Dooku vyvalil oči a začal řvát na všechny droidy v místnosti „Zapněte štíty pevnosti. Všem fregatám bojová pohotovost. Stíhače na bojová postavení.” Grievous vyběhl z místnosti a zamířil do hangáru. Skočil do své stíhačky a vyletěl na oběžnou dráhu.

Z hyperprostoru se vynořilo patnáct venatorů a dvacet aclamatorů. Obi-Wan stál na můstku a rozdával rozkazy. „Už jsem tady Anakine...”

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
3 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů