Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Boj o přežití III.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:10. Prosinec 2012 - 19:02
Přihlásit se k odběru

Po strašlivé porážce republiky je Ahsoka Tano nucena přežít s téměř smrtelným zraněním v separatistické věznici, zatím co její mistr Anakin Skywalker a Padmé Amidala jsou drženi uprostřed prostoru separatistů na Serennu.

***

Ahsoka seděla ve věznici. Vlastně to snad věznice nebyla. Byla to díra v zemi přikrytá mříží. Přestože byla na jedné z nejteplejších planet galaxie, byla jí zima. Noha jí strašně bolela. Nemohla se hnout. Zřejmě zde vězněná nebyla sama. Co si matně pamatuje, když jí sem magnaguardi vlekli, jsou desítky takovýchto jam. Ze všech se ozýval sten a pláč. Co si však pamatovala z briefingů před invazí, je to, že tato planeta není obydlena. Ale kde se tu vzalo tolik zajatců? Nemohla však nad touto otázkou příliš dlouho přemýšlet, jelikož po lávce mezi jámami vedli nějaké zajatce. Byli to lidé, Twi'lekové, togruti, Rodiánci a spousta jiných ras. Před nimi šel jeden comando droid a za nimi šli dva comando droidi. Jeden z nich posledního z řady stále mlátil jakýmsi bičem. Ten togrut náhle padl na kolena a svalil se na mříž, která kryla Ahsočinu jámu. Byl to strašný pohled. Dovnitř stále kapala krev ležícího togruta. Droidi odpochodovali. Nikdo mrtvolu nesebral a neodnesl pryč.

Po lávce šli další droidi. Zastavili se u Ahsoky a odkopli togruta na stranu. Po té otevřeli mříž a vytáhli Ahsoku ven. Noha jí strašně rozbolela. Všude zvířený písek se jí dostal do rány a ta jí strašně pálila. Svalila se na zem a čekala na rány. Místo toho přiběhli dva battle droidi s nosítky, naložili jí a odnesli pryč. Ahsoce se zamžilo před očima a ona usnula.

//Mezi tím...//

Do Anakina a Padmé droidi pustili znova proud. Anakin byl Jedi a Jediové umí přijímat bolest. „Ale co Padmé...” honilo se stále Anakinovi v hlavě. „Co když jí zabijí?” Náhle na ně Dooku vyštěkl „Kde jsou lodě republiky?” Anakin spíše podvědomě zabrblal „Míří sem...” Dooku vyvalil oči a začal řvát na všechny droidy v místnosti „Zapněte štíty pevnosti. Všem fregatám bojová pohotovost. Stíhače na bojová postavení.” Grievous vyběhl z místnosti a zamířil do hangáru. Skočil do své stíhačky a vyletěl na oběžnou dráhu.

Z hyperprostoru se vynořilo patnáct venatorů a dvacet aclamatorů. Obi-Wan stál na můstku a rozdával rozkazy. „Už jsem tady Anakine...”

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
3 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů