Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Boj o přežití II.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:6. Prosinec 2012 - 17:18
Přihlásit se k odběru

Po definitivní porážce republiky u planety Hottopew je Ahsoka Tano odkázána na své instinkty a to co se naučila v chrámu jedi, protože se pokouší dostat do řídící pevnosti droidů, zatím co jsou Anakin a Padmé Amidala uvězněni hrabětem Dooku na Serennu.

***

Ahsoka šla pouští. Slunce pálilo čím dál tím víc. Písek jí hřál do nohou. Začínala mít hlad a žízeň. Šetřila si to, co našla v Redeemeru, protože nevěděla, jak dlouho ještě půjde. Začínaly jí bolet nohy. Šla v kuse bez mála dva dny. Bylo jí špatně. Motala se jí hlava a začínala slábnout. Náhle zakopla o kámen a spadla do písku. Pokusila se vstát, ale nešlo to. Sáhla na svou flašku, ve které měla vodu. Již byla prázdná. Snědla poslední kousek jídla, který měla u sebe a znovu se pokusila postavit. Povedlo se. Šla dál k pevnosti. Byla blíž a blíž. Náhle uslyšela kroky bitevních droidů. Bylo jich asi deset. Kroky byly slyšet blíž a blíž. Náhle je zahlédla. Vzala blaster a začala po nich střílet. Tři zasáhla, ale zbytek se vzpamatoval a opětoval palbu. Zapnula svůj světelný meč a rozeběhla se proti nim. Jednomu usekla hlavu, dalšího přesekla vejpůl. Za nedlouho z droidů zbyla jen hromada šrotu.

Vykročila vpřed. Když vyšplhala po duně, naskytl se jí pohled na základnu droidů. Všude létaly STAP a jezdily tanky. Tisíce droidů pochodovalo z nebo do výsadkových lodí, kterých tu bylo asi deset. „Tohle bude těžké.” pomyslela si Ahsoka a rozeběhla se z kopce. V tom se stalo něco, co Ahsoce málem přivodilo záchvat srdce. Jeden z droidů na ni ukázal a plechovým hlasem řekl „Ha, Jedi!” Asi třista droidů se otočilo a začalo po ní pálit. Jen tak, tak odrážela střely. Droidů bylo moc. Jeden jí trefil do nohy a Ahsoka padla na kolena. Po té k ní přišli dva magnaguardi a zarazili do ní svá elektrokopí.

//Mezi tím...//

Anakin se probudil. Byl stále v cele. V síle cítil Ahsoku, ale jen matně. Cítil, že s ní není něco v pořádku. Jeho pokus spojit se s Ahsoku byl marný. Po chodbě stále dupali droidi. Byl zřejmě v nejstřeženější věznici separatistů. Snažil se vymyslet plán, jak se odtud s Padmé dostat. Bylo to však k ničemu. O této věznici nevěděl vůbec nic. Náhle se otevřely dveře a dva magnaguardi chytili Anakina za paže a vedli ho chodbami do neznáma. Přišli k nějaké velmi střežené místnosti. Hlídali jí dva magnaguardi a dva comando droidi. Dveře se otevřely a vešli dovnitř. Tam již byla Padmé. Měla ruce spoutané v elektropoutech, kterými do ní může být pouštěn proud. Anakina taky spoutali a postavili k Padmé. Bočním vchodem vešel hrabě Dooku a Grievous. „Skywalkere, položím ti pár otázek. Ty mi buď odpovíš, nebo budete ty i senátorka trpět.” Dooku došel ke svému křeslu a posadil se. „Anakine, kde se nachází jednotlivé lodě republiky?” položil mu první otázku Dooku. Anakin se zamyslel. „Musím mu lhát.” řekl si a tak taky učinil. „Většina flotily letěla k Hottopewu, kde byla zničena. O jiných lodích nevím.” odpověděl mu hrdě Anakin. „Vážně o jiných lodích nevíte? To je škoda. Elektriku!” zaječel Dooku a do Anakina a Padmé droidi začali pouštět proud.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
4 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů