Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Záchrana ze Serenna I.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:13. Prosinec 2012 - 14:36
Přihlásit se k odběru

Ahsoka Tano, se smrtelným zraněním je odnášena comando droidy do lodě, zatím co jsou Anakin Skywalker a Padmé Amidala vězněni na republikou obleženém Serennu.

***

Ahsoka se probrala v jakési kajutě. Všude okolo ní stáli magnaguardi. Skláněl se nad ní jakýsi droidí doktor, který směrem k veliteli magnagardů pronesl: „Tato jedijka je ve velmi vážném stavu. Bojím se, že s ní nic neudělám.” A otočil se zpět k padawance. Magnaguard mu na to odpověděl: „To se opovaž. Dooku jí chce živou.” Ahsoka se lekla „Dooku mě chce živou... Proč?” Na tuto otázku si ale nedokázala odpovědět. V noze jí bodlo. To ten plecháč do ní zrovna píchnul nějakou jehlu.

Po asi deseti minutách to s lodí hrklo a do místnosti vešel droidí důstojník. „Komandére, právě jsme vletěli do hyperprostoru.” pronesl plechovým hlasem a vrátil se zpět na můstek. Ahsoku znovu bodlo v noze. To jí ten droid zase něco dělal na holeni. Na jednu stranu byla ráda, že bude v pořádku. Na druhou stranu se jí dělalo nevolno už jen při představě Dookua jak do ní pouští elektrický proud.

Do kajuty znovu vešel droidí důstojník „Za pět minut vyletíme z hyperprostoru.” řekl magnaguardovi a zase odešel na můstek. „Za pět minut mě vysadí na nějaký planetě.” pomyslela si Ahsoka. Droid jí obešel a začal jí desinfikovat ránu na rameni. „Auuuu” vykřikla Ahsoka, ale nikdo si toho nevšímal.

S lodí to znova hrklo. Zřejmě vyletěli z hyperprostoru. Náhle do kajuty vběhl důstojníka a zaječel plechovým hlasem: „Ocitli jsme se uprostřed bitvy! Všude jsou lodě republiky! Jaké jsou rozkazy?” Na to mu magnaguard odpověděl: „Dostaňte se na Serenno!”

//Mezi tím...//

Anakin stál uprostřed místnosti. Ruce měl stále v poutech. Dooku tu však nebyl. Oknem bylo vidět jeho stíhačku jak v doprovodu supích droidů letí na orbitu. Náhle se ozvala obrovská rána. Jeden z republikových bombardérů začal bombardovat pevnost. Místnost se naplnila kouřem a Anakin vykřikl: „Teď Padmé! Za republiku!!!” a skopl k zemi jednoho droida. Silou roztrhl pouta a od droida si vzal blaster. V tom si všiml svého světelného meče ležícího na stolku. Přitáhl si ho, rozsekl jednoho comando droida vejpůl a přiběhl k Padmé. Rozsekl jí pouta a dal jí blaster. Rozeběhli se dveřmi ven. Než se droidi vzpamatovali, vycítil Anakin díky Síle hangár a běžel k němu. Stála tam nějaká nákladní loď, do které droidi nakládali nějaké bedny. Padmé dva střelila do hlavy a o zbytek se postaral Anakin. Vběhli dovnitř a aktivovali motory.

Loď vylétla z hangáru. Anakin hned informoval Obi-Wana na oběžné dráze, aby po nich nestřílel. Přiletěly k nim dvě ARC-170 a společně zamířili na Resolut. Všude byli supí droidi, ale ARC-170 svou práci vykonaly dobře. Hangár Resolutu se otevřel a loď přistála. Jedno z ARC však bylo zasaženo a spadlo na pancíř křižníku. Hangár se zavřel a Anakin s Padmé vystoupil z lodi.

Přiběhl k nim Obi-Wan s oddílem ARF vojáků a odvedl je na můstek. „Anakine, senátorko, tak rád vás vidím živé. Už jsme mysleli, že vás separatisti zabili.” Anakin se usmál „Taky jsem si říkal, jestli sem vůbec přiletíte. Po Hottopewu...” Náhle ho Obi-Wan přerušil: „Děláš si legraci? Tuto misi jsme udělat museli. Nenechali by jsme vás sepíkům. To mi věřte.”

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
5 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů