Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Kelborn Zazz- Taris

Reklama
Autor: Darth Mirek
Přidáno:7. Prosinec 2012 - 18:37
Přihlásit se k odběru

V hyperprostoru dva Mandaloriani pozorovali navigační displeje a mysleli na odměnu která je čeká od kriminálního lorda jménem Davik Kang. ,,Co myslíš, bude Kang rád že má další hlavu do své sbírky?" nadhodil Corran do ticha.
,,Nepochybně, ale zajímá mne co bychom mohli udělat s tou perlou." řekl Kelborn a pomyslel na blýskavou věcičku kterou vyňal z Krayta.
,,Napadá mne aspoň tucet způsobů, mohli bychom ji prodat, vložit jí do zbraně pro větší výkonost nebo ji použít jako zásobník energie pro lampu." zazubil se na něj.
,,Vtipné." řekl Kelborn. ,,Já ale myslím jak bychom s ní mohli vážně DOBŘE naložit, hmmm?"
,,Aha, tak to mne nic nenapadá." Corran se podíval na displej. ,,Á, no konečně vystupujeme z hyperprostoru." hvězdné čáry se přestaly protahovat a sptřil normální hvězdy a planetu podobnou Coruscantu, až na to že město nedosahovalo všude sem tam na planetě vykukoval nějaký flek zelena. ,,Tak tohle je Taris," řekl Kelborn ,,Corrane hned navaž spojení."
,,Jdu na to." odvětil Mandalorian, přihnul se ke komunikační jednotce a vyťukal frekvenci. ,,Tady je loď Revenge žádám o povolení přistát v sídle jistého Davika Kanga." řekl a ihned mu odpověděl nějaký hlas:
,,Tady Sithská letová kontrola máte povolení přistát?"
,,Ano."
,,Dobře, posílám vám souřadnice a Kangovi zprávu že jste tady."
,,Tak jdeme na to."

*******************************************************************************

Když byly v sídle hned v hangáru je uvítal Kriminální lord s jením bodyguardem. Bodyguard nebyl nijak velký. Měl asi 150cm a na sobě měl modrou tuniku která se nadímala takže měl jístě silný pancíř, bílou čapku, přes oči kulaté, letecké brýle a na obou bocích zavěšené blastery.,,Vítám vás opět na Tarisu v mém sídle, máte to zboží?" zeptal se muž s vráskami a šedinami.
,,Přesně podle vaší obědnávky," odpověděl Corran. ,, hlava je v zadu v nákladním prostoru hned můžete někomu říct aby ji vyložil."
,,Znamenitě, hned tam někoho pošlu," řekl starší muž ,,zatím si udělejte pohodlí, poté vám předám slíbenou odměnu."
,,Dobře, díky." jak šli do jejich apartmá řekl Corran Kelbornovi že se předtím s Kangem dohodl, že 20% jim dá v hotovosti a 80% převede na jejich účet. Cestou viděli jak se Kangův Bodyguard hádá s nějakým statným člověkem s ostře řezanými rysy a bílími stojatými vlasy. ,,Téda, tady nejsou žádní začátečníci hmmm?" optal se Kelnorn.
,,To tedy ne." zněla odpověď. Poté došli do jejich apartmá a asi půl hdiny po tom co vešli přišel Kang a začal s nimi hovořit o ceně.

*******************************************************************************

Když bylo ujednáno tak s sbalili a odešli směrem k hangáru. Když byly ve vesmíru na orbitě byla obrovská sithská bojová loď a zasypávala město turbolaserovými paprsky. Tu si všumli že jeden z jejích hangárů vyplivl pár stíhaček, které se ženou směrem k nim. Jedna se na ně pověsila a začala chrlit laserové paprsky. Byl úspěšný. Jejich motor začal hořet ale to už Corran připravoval souřadnice pro skok do hyperprostoru. Jakmile je počítač schválil Kelborn zatáhl za páku. Nechápal co se stalo, už viděl jenom jak se hvězdy protahují do čar a poté všechno pohltila temnota.......

Pokračování příště?????

*******************************************************************************

Díky za přečtení :-)

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
2 hlasy
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas