Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Život lovce - část druhá - vemírná bitva

Reklama
Autor: Coudy
Přidáno:15. Listopad 2012 - 21:37
Přihlásit se k odběru

Alina. Vnější okraj.Minule jsem se ani nestihl představit.Jmenuju se Charlie Trefahned.Nasedl jsem do svého stíhače u kterého jsem měl astromechanického droida.Jako první jsem vyletěl z hangáru, za mnou letěl Jedi ,který se mi představil jako generál Anakin Skywalker a vedle něj stála skvostná Togrutka a ta si říkala velitelka Ashoka Tano.Škoda,že Jedi nesmějí uzavřít posvátný svazek manželský ale je mi jasné, že mám inspiraci na celou bitvu.Po pěti minutách bitvy se z vysílaček a komunikátorů ozývalo:,,Mám za sebou spoustu droidích stíhaček, potřebuju posily." ,,AAAA,zasáhli mě, zasáhli mě." ,,Tady křižník Elephant,evakuace,Všichni do únikových modulů!" .

Generál Skywalker zavelel: ,,Všichni kdo jsou z eskadry Stínů ať letí do hangáru Velitelské lodi. Ty taky Trefohnede." Otočil jsem svůj stíhač a na poslední chvíli proletěl do separatistického hangáru. Vyskočil jsem z kokpitu, popadl blaster a začal jsem střílet do droidů,co se nacházeli v hangáru.,,Artoo,zkus najít nějakou cestu jak nás dostat nahoru na můstek.R2-D2 se napojil a mi jsme čekali co bude.Pak jsme uslišeli kroky od plecháčů.Ale ne kroky jako armáda,spíše takový procházející kroky.HLÍDKA!Pak jsme uslyšeli hlasy. ,,Představ si,klony pelášili až se za nima prášilo." Druhý droid: ,,Vážně?" Pak si nás všiml: ,,Co tu děláte?Vy nejste droidi." Já jsem vytáhl pistoli a oba dva jsem zastřelil. Jedi se kouknul na mě a pak na Artoo a řekl mu: ,,Pospěš si brácho, budeme mít společnost!".

pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů