Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Život lovce - část druhá - vemírná bitva

Reklama
Autor: Coudy
Přidáno:15. Listopad 2012 - 21:37
Přihlásit se k odběru

Alina. Vnější okraj.Minule jsem se ani nestihl představit.Jmenuju se Charlie Trefahned.Nasedl jsem do svého stíhače u kterého jsem měl astromechanického droida.Jako první jsem vyletěl z hangáru, za mnou letěl Jedi ,který se mi představil jako generál Anakin Skywalker a vedle něj stála skvostná Togrutka a ta si říkala velitelka Ashoka Tano.Škoda,že Jedi nesmějí uzavřít posvátný svazek manželský ale je mi jasné, že mám inspiraci na celou bitvu.Po pěti minutách bitvy se z vysílaček a komunikátorů ozývalo:,,Mám za sebou spoustu droidích stíhaček, potřebuju posily." ,,AAAA,zasáhli mě, zasáhli mě." ,,Tady křižník Elephant,evakuace,Všichni do únikových modulů!" .

Generál Skywalker zavelel: ,,Všichni kdo jsou z eskadry Stínů ať letí do hangáru Velitelské lodi. Ty taky Trefohnede." Otočil jsem svůj stíhač a na poslední chvíli proletěl do separatistického hangáru. Vyskočil jsem z kokpitu, popadl blaster a začal jsem střílet do droidů,co se nacházeli v hangáru.,,Artoo,zkus najít nějakou cestu jak nás dostat nahoru na můstek.R2-D2 se napojil a mi jsme čekali co bude.Pak jsme uslišeli kroky od plecháčů.Ale ne kroky jako armáda,spíše takový procházející kroky.HLÍDKA!Pak jsme uslyšeli hlasy. ,,Představ si,klony pelášili až se za nima prášilo." Druhý droid: ,,Vážně?" Pak si nás všiml: ,,Co tu děláte?Vy nejste droidi." Já jsem vytáhl pistoli a oba dva jsem zastřelil. Jedi se kouknul na mě a pak na Artoo a řekl mu: ,,Pospěš si brácho, budeme mít společnost!".

pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů