Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Život lovce

Reklama
Autor: Coudy
Přidáno:14. Listopad 2012 - 14:30
Přihlásit se k odběru

Coruscant. Město lidí, politiků ale taky zlodějů a pirátů. Konfederace Nezávislých Systémů a Republika rozpoutali konflikt zvaný Klonové války. Dříve to bylo jednodušší.Někdo mi slíbil peníze když mu pomůžu, já někoho oddělal blasterem, sniperovkou a nebo raketou dostal jsem zaplaceno a můžu jít. Teď je to jiné. Buď se přidáš na nějakou stranu, jinak máš dost omezené možnosti. Já jsem se rozhodl pro Republiku. Asi dva měsíce jsem byl v klonovacím středisku na Kaminu kde jsem měl denní plat 30 000 kreditů.Musel jsem cvičit klony, ale pak to vzali nějací jiní námezdní lovci. Pak jsem požádal o přeložení na planetu kde bych mohl být více prospěšný. A proto jsem tady.

Alina.Svět ve vnějším okraji.O této planetě se moc nemluví ale republika tuto planetu používá na výrobu zbraní.Nemluví se o tom proto, že by to mohlo republice zkazit pověst (která už tak byla v čudu) Droidi nedávno přišli na to, kde tato základna je tudíž teď k nám míří flotila se separatisty. Republika udělala blokádu kolem planety a mě přidělila jeden stíhač. Moje smysly mi říkají,že tohle nedopadne dobře. Počítač hlásí:,, Z hyperprostoru vylétají čtyři nepřátelské křižníky!'' ,,To není moc.'' říkám já. Bylo to hodně divné, generál Grievous by sem poslal více křižníků, kdyby věděl že jde o něco velkého. Za tím bude něco jiného.

Pokračování příště..

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
3 hlasy
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
2 hlasy
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů