Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Život lovce

Reklama
Autor: Coudy
Přidáno:14. Listopad 2012 - 14:30
Přihlásit se k odběru

Coruscant. Město lidí, politiků ale taky zlodějů a pirátů. Konfederace Nezávislých Systémů a Republika rozpoutali konflikt zvaný Klonové války. Dříve to bylo jednodušší.Někdo mi slíbil peníze když mu pomůžu, já někoho oddělal blasterem, sniperovkou a nebo raketou dostal jsem zaplaceno a můžu jít. Teď je to jiné. Buď se přidáš na nějakou stranu, jinak máš dost omezené možnosti. Já jsem se rozhodl pro Republiku. Asi dva měsíce jsem byl v klonovacím středisku na Kaminu kde jsem měl denní plat 30 000 kreditů.Musel jsem cvičit klony, ale pak to vzali nějací jiní námezdní lovci. Pak jsem požádal o přeložení na planetu kde bych mohl být více prospěšný. A proto jsem tady.

Alina.Svět ve vnějším okraji.O této planetě se moc nemluví ale republika tuto planetu používá na výrobu zbraní.Nemluví se o tom proto, že by to mohlo republice zkazit pověst (která už tak byla v čudu) Droidi nedávno přišli na to, kde tato základna je tudíž teď k nám míří flotila se separatisty. Republika udělala blokádu kolem planety a mě přidělila jeden stíhač. Moje smysly mi říkají,že tohle nedopadne dobře. Počítač hlásí:,, Z hyperprostoru vylétají čtyři nepřátelské křižníky!'' ,,To není moc.'' říkám já. Bylo to hodně divné, generál Grievous by sem poslal více křižníků, kdyby věděl že jde o něco velkého. Za tím bude něco jiného.

Pokračování příště..

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
3 hlasy
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
2 hlasy
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů