Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Život lovce na straně republiky-část třetí

Reklama
Autor: Coudy
Přidáno:24. Listopad 2012 - 13:09
Přihlásit se k odběru

Velitelská loď droidů.
Hluk Droidů se blížil. Já, Anakin a pět klonů jsme se připravili.Zbraně jsme na poslední chvíli stačili zamířit ke dveřím,tedy jenom já a ti klony. Generál Skywalker se skryl u dveří, odkud byl slyšet hluk droidů.Dveře se otevřely a do hangáru vešlo šest Super battle droidů a za nimi droideky.Schovali jsme se za jeden stíhač abycho tam nebyli jako chodící terče. Stříleli jsme co to šlo.Všiml jsem si, že generál Skywalker zničil jednu droideku, druhá si ho ještě nevšimla, protože byla zaneprázdněná tím, jak po nás střílela. Za chvíli už bylo i po té druhé, to už jsem ale já měl zničený čtyry droidy, zbytek zničili ostatní. ,,Pane,budeme muset na můstek a přivolat pomoc." ozval se jeden klon. ,,Má pravdu generále." řekl další a já jsem namítl: ,, Generále, jak si představujete cestu až na můstek. Nejsme přece nesmrtelní, tak jak se dostaneme až nahoru na můstek lodi kde je víc droidů než klonů?" ,, Dobrá otázka Trefohnede. Už jsem se jednou na tuhle loď dostal při záchraně jedné senátorky. Stačí když dokážeme odvést pozornost droidů tak, aby si nevšimli že někdo odeslal na republikové sekvenci S.O.S."

Jdeme na to. ,, Artoo, půjdeš s náma. Budeš poslouchat Trefohneda." ,,Píííp Píííp píííp hoooo. " ,, Tak pojď mladej." řekl jsem ,, Pojedeš za náma, aby tě někdo netrefil.Klony,já půjdu první a vy mě budete krýt." ,, Pane,ano,Pane!!" Prošel jsem dveřmi a v určené formaci jsme se dostali až k výtahu. To už se k nám zase připojil Jedi, načež jsme se dostali až na můstek. Schovali jsme se za pár krabic, které tam byli položené a sledovali okolí. Většina droidů bylo u počítače. Veprostřed bylo velké křeslo, kde by měl sedět vůdce lodi. Kdo tam však sedí, jsme nevěděli. Tedy,nevěděli do té doby, než se ozval. Rostlo napětí, protože tahle loď vypadala stejně jako loď generála Grievouse. Jak my jsme si oddechli,když jsme zjistili, že generál Grievous zrovna neí na palubě, nýbrž v úplně jiné soustavě. Jak jsme to zjistili? Předtím než došlo k vesmírné bitvě dostali jsme zprávu od generála Kenobiho, že právě s droidím generálem bojuje.Vylezli jsme ze svého úkrytu, postříleli jsme ty droidy, zavolali jsme si pomoc a za chvíli jsme zase byli mezi svýma.

Konec

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
3 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů