Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Námezdní Lovci 3

Reklama
Autor: Aurra Sing
Přidáno:9. Listopad 2012 - 11:12
Přihlásit se k odběru

Anakin Skywalker s vytaseným světelným mečem se rozeběhl k hraběti Dooku.

Aurra Sing a Boba Fett namířili blastery na Anakina. Anakin mocnou sílou Aurru i Bobu odmrštil. Dooku vytasil světelný meč a začal bojovat. Po boji už přišli námezdní lovci pro změnu v čele byl Cad Bane. Všichni namířili blastery na Skywalkera. Až na Ventress ta vystoupila z řady a přišla k hraběti Dooku. Oba najednou namířili světelný meč na Skywalkera. Pak z věznice vystoupili Aayla a Quinlan sebrali světelný meč droidovi a zabili ho. Vyskočili z věznice a Aayla s Quinlanem začali bojovat s Asajj Ventress. Anakin začal bojovat s hrabětem Dooku. Námezdní lovci neměli co na práci tak Cad Bane svolal armádu droidů. Z každé strany najednou vystoupilo 10 droidů a 5 droidek v čele s 3 super-droidy. Z každé strany přišli. A namířili na Quinlana Vose, Aaylu Securu a Anakina Skywalkera.

Pak tam přišel generál Grievous a řekl Boba Fettovi ať se skupinou poletí na Felucii na základnu. Naámezdní lovci poslechli a odletěli. Na Felucii byl Hondo Ohnaka a kradl Nysilin. " Hondo, nepokoušel jste se o to minule ? " zeptala se Sugi. " Jaktože o nás víte ? "

" Zlato, my tu máme základnu. " řekla romantickým tónem Aurra.

" Aha, v tom případě si odvezeme Nysilin a budete mít Felucii pro sebe. " řekl Hondo.

Pak tam přiletěl generál Grievous a hrabě Dooku. Hondo Ohnaka říkal hraběti: " Á, Dooku, že ? Hrabě pamatujete si jak jsem vás zatkl. Dostal jsem od kancléře kredity. Teď chci jen vědět kde je Shahan Alama. Poslal jsem ho jako špeha na Alderaan. "

" Hele Hondo vypadni odtud ! " naštval se Dooku.

" Dobře sithský lord si přeje -vypadni odtud nebo tě zabiju ! "

Aurra Sing se při rozhovoru rozesmála tolik že rozesmála is ostatní lovkyně: Sugi, Latts Razzi a Asajj Ventress. Pak se rozesmáli i lovci, ale Dooku se vážně díval na Honda který se s ostatním piráty smál tak že hrabě Dooku vytasil světelný meč a přišel k němu.

Hondo rychle nastoupil a ještě: " Chtěl jsem jen říct že-

" Odpal !" zařval Dooku a mocnou sílou ho narval do stíhačky.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
1 hlas