Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Námezdní Lovci 3

Reklama
Autor: Aurra Sing
Přidáno:9. Listopad 2012 - 11:12
Přihlásit se k odběru

Anakin Skywalker s vytaseným světelným mečem se rozeběhl k hraběti Dooku.

Aurra Sing a Boba Fett namířili blastery na Anakina. Anakin mocnou sílou Aurru i Bobu odmrštil. Dooku vytasil světelný meč a začal bojovat. Po boji už přišli námezdní lovci pro změnu v čele byl Cad Bane. Všichni namířili blastery na Skywalkera. Až na Ventress ta vystoupila z řady a přišla k hraběti Dooku. Oba najednou namířili světelný meč na Skywalkera. Pak z věznice vystoupili Aayla a Quinlan sebrali světelný meč droidovi a zabili ho. Vyskočili z věznice a Aayla s Quinlanem začali bojovat s Asajj Ventress. Anakin začal bojovat s hrabětem Dooku. Námezdní lovci neměli co na práci tak Cad Bane svolal armádu droidů. Z každé strany najednou vystoupilo 10 droidů a 5 droidek v čele s 3 super-droidy. Z každé strany přišli. A namířili na Quinlana Vose, Aaylu Securu a Anakina Skywalkera.

Pak tam přišel generál Grievous a řekl Boba Fettovi ať se skupinou poletí na Felucii na základnu. Naámezdní lovci poslechli a odletěli. Na Felucii byl Hondo Ohnaka a kradl Nysilin. " Hondo, nepokoušel jste se o to minule ? " zeptala se Sugi. " Jaktože o nás víte ? "

" Zlato, my tu máme základnu. " řekla romantickým tónem Aurra.

" Aha, v tom případě si odvezeme Nysilin a budete mít Felucii pro sebe. " řekl Hondo.

Pak tam přiletěl generál Grievous a hrabě Dooku. Hondo Ohnaka říkal hraběti: " Á, Dooku, že ? Hrabě pamatujete si jak jsem vás zatkl. Dostal jsem od kancléře kredity. Teď chci jen vědět kde je Shahan Alama. Poslal jsem ho jako špeha na Alderaan. "

" Hele Hondo vypadni odtud ! " naštval se Dooku.

" Dobře sithský lord si přeje -vypadni odtud nebo tě zabiju ! "

Aurra Sing se při rozhovoru rozesmála tolik že rozesmála is ostatní lovkyně: Sugi, Latts Razzi a Asajj Ventress. Pak se rozesmáli i lovci, ale Dooku se vážně díval na Honda který se s ostatním piráty smál tak že hrabě Dooku vytasil světelný meč a přišel k němu.

Hondo rychle nastoupil a ještě: " Chtěl jsem jen říct že-

" Odpal !" zařval Dooku a mocnou sílou ho narval do stíhačky.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
1 hlas