Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Námezdní Lovci 2

Reklama
Autor: Aurra Sing
Přidáno:9. Listopad 2012 - 11:10
Přihlásit se k odběru

" Hej Embo! " zakřičela rozčíleným tónem Latts Razzi. " Embo, našel si někdy světelný meč ? " ptala se Latts, ale Embo neoodpovídal, protože si leštil svůj neprůstřelný disk. Latts Razzi pokračovala: " Já bych chtěla růžovej. " Embo se na Latts podíval otráveným pohledem a v tu chvíli Latts zmlkla. Pak vyšla ze stáje Emba a vyzářilo na ní slunce. Šel tam wookie a Latts na něj zakřičela: " Hej Bowbacco ! Už si někdy někoho zabil ? Wookie přikývnul a vytasil na ní zelený světelný meč. Za Latts přišel Embo a zastřelil ho. Latts se usmála a řekla: " Díky Bowbacco za světelňák. Bude se mi hodit. " Embo se zamračil a šel zpátky do stáje, ale Latts se rozeběhla za Asajj Ventress která šla do baru. " Co chceš, Latts ? " zeptala se Asajj. " Jen jsem si chtěla zaskočit do baru. "

- " A proč ? " Latts se po otázce na Ventress koukla stejně znechuceným pohledem jako Embo. Ventress když otevřela dveře baru. U stolu seděli: Moralo Eval, Highsinger, Dengar, Bossk a Cad Bane. K Moralovi přišel twi'lek: " Námezdný lovče zato že jste včera zabil mého bratra si zasloužíte- " On zneuctil Moralo Evala !!!!!! " naštval se Moralo a bouchnul do stolu. Latts vytasila světelný meč a přesekla twi'leka. Pak se lekla kde je Aurra Sing s Bobou Fettem. Cad Bane hned informoval Latts a Ventress že Boba Fetta a Aurru Sing si najal Dooku.

-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-..-.--.-.-.--.-.-.--.-.-.

Mise Boby Fetta a Aurry Sing

-.-.-.-.--.-.-.-.-.--.-.--.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.--.-.--.-.-.-.--.-.-.--.-.--.-.-.-.-.-.-.-

Boba a Aurra byly u hraběte v kanceláři. Dooku vyšel na balkón a řekl: " Chtěl jsem si najmout lepší dvojici, ale vy dva dohromady jste pracovali dobře. " Boba Fett se pousmál na Aurru která nad ním stála. " Poskytli jste mi Quinlana Vose a Plo-Koona. Bohužel ale všichni jediové až na Aaylu Securu a Quinlana Vose- všichni utekli a to jsem si myslel že droidi umí pohlídat světelné meče a i jedie. " řekl Dooku. Aurra Sing se přidala do diskuze: " Máte zrovna špatné jedie. Dalo se očekávat že Kenobi uteče. Kenobi a ta šmejdská togruta- to jsou ti nejsilnější. " Dooku se zlostně podíval a řekl: " A teď vyslali Skywalkera aby mistra Vose a jeho učednici Aaylu Securu zachránili.

-.-.--.-.-.-.-.-.--.-...-.-.-.--.-.-..--.-.-.-.--.-.-.--..-.--.-.-..--.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-

V baru

.--.-.--.-.--.-.-.-.-.--..-.-.-.--.-.-.-.-.--.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-

" Nemyslíte si že by jsme měli letět za Bobou ? " ptal se Bossk.

" Ne, je to mise Boby, on to zvládne. " řekl Dengar.

Pak do baru přišel Embo a Sugi. Nebyli zrovna šťastní a tak šli za námezdníma lovcema.

" Dostali jsme zprávu od Aurry Sing. Potřebuje nás. Jediové utekli z věznice a míří tam Skywalker aby zachránil Aaylu Securu a Quinlana Vose, to jsou jediové kteří neutekli.

Všichni vstali ze židlí a rozeběhli se ven z baru.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas