Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Námezdní Lovci 4

Reklama
Autor: Aurra Sing
Přidáno:9. Listopad 2012 - 11:18
Přihlásit se k odběru

Na Felucii bylo ticho. Pak ale přiletěla republiková stíhačka. " Jediové ! " zařval Cad Bane.

Stíhačka přistála na zemi. Vystoupilo 5 jediů a za každým jediem bylo 15 Shocktrooperů.

1. oddíl Shocktrooperů stál za Anakinem Skywalkerem.

2. oddíl stál za Ahsokou Tano.

3. oddíl stál za Macem Winduem.

4. oddíl za mistrem Yodou.

5. oddíl za Luminarou Unduli.

" Na ně !!! " zakřičel Mace Windu. V pokřiku shocktrooperů začal hrabě Dooku: " Takže námezdní lovci, plán zní takto: Cad Bane, Boba Fett a Embo půjdou doleva. Aurra Sing, Latts Razzi, Sugi a Asajj Ventress půjdou doprava. Moralo Eval, Bossk, Dengar a Highsinger půjdou dozadu ! Já a Generál Grievous půjdeme jednat dopředu. Námezdní lovci začali střílet na shocktroopery a shocktroopeři začali střílet na námezdné lovce. Jedná rána blasterů shocktrooperů střelila zrovna do Moralo Evala který prostřelený padl na zem. Bossk který byl vedle něj se na něj podíval a zlostně zasyčel na shocktroopera který ho zastřelil. Jediové začali na sebe křičet počet zbylých trooperů. " Jeden Trooper ! " zakřičela Ahsoka. " Třináct ! " zařval Anakin. " Mám celý oddíl ! " řekl Windu. " Mě Trooperů zbývá málo. Už jen čtyři Shocktroopeři zbývají. " řekl Yoda. " Mě zbývá jedenáct ! " zařvala Luminara.

" My jsme všichni až na Evala ! " naštval se Bossk a zastřelil posledního troopera Ahsoky.

Ahsoka zařvala: " Nemám žádného troopera, mistře ! Anakin mrknul na pět trooperů a ti hned běželi k Ahsoce. Generál Grievous pocelou tu dobu připravoval dělo. Namířil ho na stíhačku a vteřinu potom stíhačka vybuchla všichni přestali střílet. " Vidíte jediové už se odtud nedostanete. Nyní se budete považovat za má rukojmí. " řekl Dooku.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas