Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Námezdní Lovci 4

Reklama
Autor: Aurra Sing
Přidáno:9. Listopad 2012 - 11:18
Přihlásit se k odběru

Na Felucii bylo ticho. Pak ale přiletěla republiková stíhačka. " Jediové ! " zařval Cad Bane.

Stíhačka přistála na zemi. Vystoupilo 5 jediů a za každým jediem bylo 15 Shocktrooperů.

1. oddíl Shocktrooperů stál za Anakinem Skywalkerem.

2. oddíl stál za Ahsokou Tano.

3. oddíl stál za Macem Winduem.

4. oddíl za mistrem Yodou.

5. oddíl za Luminarou Unduli.

" Na ně !!! " zakřičel Mace Windu. V pokřiku shocktrooperů začal hrabě Dooku: " Takže námezdní lovci, plán zní takto: Cad Bane, Boba Fett a Embo půjdou doleva. Aurra Sing, Latts Razzi, Sugi a Asajj Ventress půjdou doprava. Moralo Eval, Bossk, Dengar a Highsinger půjdou dozadu ! Já a Generál Grievous půjdeme jednat dopředu. Námezdní lovci začali střílet na shocktroopery a shocktroopeři začali střílet na námezdné lovce. Jedná rána blasterů shocktrooperů střelila zrovna do Moralo Evala který prostřelený padl na zem. Bossk který byl vedle něj se na něj podíval a zlostně zasyčel na shocktroopera který ho zastřelil. Jediové začali na sebe křičet počet zbylých trooperů. " Jeden Trooper ! " zakřičela Ahsoka. " Třináct ! " zařval Anakin. " Mám celý oddíl ! " řekl Windu. " Mě Trooperů zbývá málo. Už jen čtyři Shocktroopeři zbývají. " řekl Yoda. " Mě zbývá jedenáct ! " zařvala Luminara.

" My jsme všichni až na Evala ! " naštval se Bossk a zastřelil posledního troopera Ahsoky.

Ahsoka zařvala: " Nemám žádného troopera, mistře ! Anakin mrknul na pět trooperů a ti hned běželi k Ahsoce. Generál Grievous pocelou tu dobu připravoval dělo. Namířil ho na stíhačku a vteřinu potom stíhačka vybuchla všichni přestali střílet. " Vidíte jediové už se odtud nedostanete. Nyní se budete považovat za má rukojmí. " řekl Dooku.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas