Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Námezdní Lovci

Reklama
Autor: Aurra Sing
Přidáno:9. Listopad 2012 - 11:07
Přihlásit se k odběru

Boba Fett, Highsinger, Latts Razzi, Bossk, Dengar, Asajj Ventress, Aurra Sing, Embo, Moralo Eval a Cad Bane se sešli na Felucii pod velením Hraběte Dooku. Hrabě Dooku řekl: " Kdo první mi přinese jakéhokoliv jedie dostane 500 000 kreditů. Hrabě Dooku odstartoval soutěž a Aurra Sing zabrala nejbližší stíhačku. Aurra Sing letěla na planetu Coruscant stejně jako ostatní. Když přistála setkala se s Latts Razzi " Ty jsi nováček ? " zeptala se Latts. " Ne, dlouho jsem seděla ve vězení. " a pak se setkala s Cadem Banem.

" Vítej zpět, Aurro. " řekl Cad. Aurra Sing vstoupila do budovy klidně, poněvadž si myslela že klony nehlídají. Ale ve skutečnosti tam bylo tak 20 klonů. Aurra jednoho zastřelila a nandala si jeho helmu. Aurra v helmě klona procházela k první kanceláři kterou viděla. Byl tam Quinlan Vos. Quinlan se ani neotočil a Aurra Sing v hlase mistryně Jedi řekla: " Mistře, půjčte mi světelný meč. Quinlan to udělal a stále se na ní nedíval. Pak Aurra řekla: " Aayla Secura vás chce svázaného. Quinlan se na ní podíval. Zamračil se a Aurra vytasila jeho zelený světelný meč a namířila ho na Quinlana. " Další mise pro peníze. " řekl Quinlan. " Co by námezdná lovkyně neudělala. " poučovala Quinlana Aurra. Pak na dveře zaťukala Latts Razzi a řekla Auře: " Být tebou bych se s Jediem nepárala. Já už to mám hotové. " A pak Latts pravou rukou měla pistoli namířenou na její zajatkyni Aaylu Securu. A druhou rukou zabíjela klony. Aurra Sing vzala Quinlana a utíkala za Latts. Latts nastoupila do stíhačky Aurry. A Aurra nasedla na speeder. Speeder byl pomalejší, ale Aurra speederem dojela do obchodu stíhaček a tam zabila prodavače a stíhačku ukradla a odletěla. Na Felucii byl Cad Bane s Obi-Wanem Kenobim. A Aurra se naštvala: " Blahopřeji Bane !!! " a nabila si pistol kterou mířila na Quinlana. Dooku jí ale upozornil: " Ne, ne, nezabíjet Jedie využijeme je a navedeme k temné straně síly. " Chycení Kenobiho bylo primitivní. " smál se Cad. Pak za Aurrou doběhli ostatní. Tady máte seznam:


1. Cad Bane- Obi-Wan Kenobi

2. Aurra Sing- Quinlan Vos

3. Latts Razzi- Aayla Secura

4. Asajj Ventress- Ahsoka Tano

5. Bossk- Ki Adi Mundi

6. Boba Fett- Plo-Koon

7. Moralo Eval- Saesee Tiin

8. Embo- Shaak Ti

9. Dengar- Barriss Offee

10. Highsinger- Kit Fisto

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
3 hlasy