Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Příběh kapitána Broma 5

Reklama
Autor: Captain Rex
Přidáno:8. Listopad 2012 - 18:19
Přihlásit se k odběru

Po tří hodinové cestě se dva křižníky Republikových útočných sil vynořily z hyperprostoru.Ten z posádky kdo viděl ven nemohl uvěřit svým očím. 5 křižníků republiky bojovalo proti 10 bachratým křižníkům CIS. Desítky TIE fighterů bojovaly proti letkám supích droidů. Jedna z letek TIE zrovna vyletěla z jednoho křižníku, ale než dostal možnost vystřelit alespoň jeden z pilotů už byly všichni sestřeleni. "Ať jim vyletí na pomoc 3 letky po čtyřech z každého křížníku!" vykřikl Brom až se toho všichni lekly "Rozkaz." řekl jeden důstojník a ihned odešel k jednomu z palubních počítačů. Po chvíli všichni z můstku viděli jak se začali otevírat hlavní vrata hangáru. "Pane, křižníky CIS po nás začali střílet." doslova zakřičel na Broma jeden z důstojníků "Opětujte palbu!" řekl až s ledovým klidem Brom. "Seržante, přebíráte vládu nad lodí já musím letět za generálem Kenobim na povrch planety." řekl znovu Brom. "Vy seržante kontaktujte Jamieho, že se sejdeme až na planetě. A vy seržante kontaktujte generála Kenobiho ať nám pošle souřadnice k výsadku."Jakmile to dořekl všichni se rozešli za svou prací a on sám se odebral do hangáru. Když došel do hangáru všichni vojáci byly již naloděni a jakmile se nalodil i on,zavřeli se dveře dělového člunu a odstartovali.

"Pilote, zavolejte 4 ARC fightery, nechci aby nás sejmuli než se vůbec přiblížíme k povrchu planety." řekl Brom pilotovy a jakmile to dořekl pilot zmáčkl něco z těch svých fidlátek a řekl "Čtyři ARC-170 tady je KILO 11. Kryjte nás až k povrchu planety!" chvíli se nic nedělo, ale potom se ozvalo "Rozumíme KILO 11. Seskupíme se až se srotíte se druhou skupinou. Když se dostali na orbitu planety zeptal se Brom pilota "Máte sořadnice kde máme provést výsadek?" "Ano pane výsadek máme provést na stanovišti Alfa." odpověděl pilot.


Když přistáli na stanovišti Alfa už na ně čekal generál Kenobi. "Kapitáne Brome nečekal jsem vás tak brzo."řekl Ben "To víte generále naše křižníky mají upravený pohon." odpověděl Brom "Aha to jsem nevěděl." řekl Ben a pokračoval "Ale teď k věci.Proč jsem žádal o posily. Máme dobytou už polovinu planety, ale tu druhou nemůžeme dobýt bez posil, jelikož jsou naši muži domlácení a už by si rádi odpočinuli potřebujeme ty plechovky hodit do šrotu co nejdřív a navíc jestli jsou vaši muži vážne tak dobří jací mají být tak je to hotové raz dva." "Mí muži jsou připraveni bojovat do posledního dechu za Galaktickou Republiku." řekl hrdě Brom.

"Dobrá tedy" řekl Ben a pokračoval "musíme nějak rozdělit droidí armádu na více částí a potom je dobít." Najednou Bromovi probleskl hlavou nápad a ihned ho řekl Benovi "Generále a co takhle rozmístit tři nálože na tři různá místa a sočasně je odpálit. Takhle se droidí armáda rozdělí na tři různé části a my je můžem pobít jednu část za druhou." "No jo, ale jak chceš naší armádu tak rychle přemístit." řekl Ben "To je jednoduché dáme každou nálož o něco dál, protože každý droid se pohybuje stejně jak ten druhý a my tempo zrychlit můžeme, takže se nejdříve vypořádáme s tou částí co je nejblíže jim a poslední vyřadíme tu, která je nejblíže nám to je snad dobbrý nápad nebo ne." ukončil své vysvětlování Brom "To by mohlo vyjít" řekl Ben a pověstně si pohladil vosuy. "Dobrá, komandére Cody pošlete tři dvojice bomb squad trooperů aby položili bomby na tato místa" řekl Ben Codymu a ukázal mu tři pozice různě daleko od stanoviště Alfa.


Když vojáci položili bomby na svá místa Kenobi, Brom, Cody, Jamie a vojáci se přesunuli na svá místa co možná nejblíže k místu bomby nejdál od stanoviště Alfa."Cody odpalte bomby." řekl Ben Codymu "Tééď!" Cody zmáčkl spoušť a najednou se ze tří různých míst ozvala obrovská rána.Záblesk té nejbližší ozářil brnění všech klonů co tam stáli. A jak Brom předvídal droidi se vydaly ke všem třem místům z místa u kterého stáli vslyšely jak k nim pochodují stovky droidů.Zvědové z ostatních dvou míst hlásili totéž. Když byly droidi na dostřel každý klon už věděl do jakého má střelit, jelikož jim Brom ještě před tím než byly mimo dostřel řekl do jakého droida mají střelit a výhoda byla i v tom, že bylo klonů víc. Hned jak si byl Brom jistý, že se všichni trefí zavelel "Palté!!!". Všichni droidi ihned po zásahu padli na zem a z většiny byly vidět už jen spálené obvody."Rychle k místu druhé bomby!" zakřičel Ben. Všichni se rozeběhli a jelikož byly droidi sešikováni stejně každý klon si našel svůj terč. U třetího místa to bylo stejné až na to, že tam se droidi už bránili, ale stráty klonů byly minimální.Když se všichni vrátili na stanoviště Alfa, Brom a jeho muži se nalodili do již připravených křižníků, kteří přistály po zničení posledního křižníku CIS.Jakmile byly všichni naloděni Brom se rozloučil s Kenobim a odletěl se svými křižníky zpět na Coruscant.


Pokračování příště ...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů