Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Příběh kapitána Broma 4

Reklama
Autor: Captain Rex
Přidáno:8. Listopad 2012 - 18:16
Přihlásit se k odběru

Brom a Jamie se tedy vrátili na Coruscant.

"Křižníku Avenger přistaňte u hangáru číslo šest." ozvalo se z palubního holoprojektoru."Rozumíme." řekl jeden z důstojníků. Když přistály, vylodila se z ní část 501. legie, ta část která dobyla Asiniku.V jejím čele šli právě Brom a Jamie.Když dopochodovali na určené místo udělali vpravo bok a postavili se do pozoru a čekali na další rozkazy. Po chvíli se před legii postavil Eeth Koth a řekl "Kapitán Brom a nově povýšený seržant Jamie nechť vystoupí vpřed." Brom a Jamie tedy vystopily o dva kroky před první řadu a když to udělaly Koth znovu něco řekl "Vy dva se v 15:00 odeberete za generálem Mace Winduem, který pro vás něco má, jo a před tím než tam půjdete si pořádně umyjte brnění." Oba se vrátili zpět do řady a postavili se do pozoru.


15:00 Letecký hangár


"Kapitáne Brome, seržante Jamie tímto jste vyznamenáni medailí cti za zásluhy které jste vykonaly na planetě Asinika." řekl Mace Windu a oboum připnul na hruď medaili.Eeth Koth se obrátil

na Jamieho a řekl "Vím, jsem ti slíbil místo v 501. legii, ale to se nestane." Poté se obrátil na Broma a mluvil dál "Oba jste nyní členy nově zřízených republikových útočných jednotek a vy Brome jste jejich nový velitel, i já sám jsem překvapen. Jamie bude váš zástupce a nástupce pokud zemřete." "No alespoň vím, že za mě nebude zaskakovat nějakej posera." řekl Brom s pohledem zavěšeným na Jamieho, který se ještě nevzpamatoval z toho, že bude novým zástupcem a nástupcem velitele republikových útočných jednotek.

Najednou Koth z ničeho nic řekl "Jetli chcete můžete se jít podívat na vaše nové křižníky." "Cože my máme i křižníky" vyjekl Jamie "Ano, celkem pět." odpověděl Koth "A jakého jedie k nám převelí?" zeptal se Brom "Žádného" odpověděl Koth a pokračoval "plnou pravomoc nad celými útočnýmy jednotkami máte jen vy Brome." dořekl větu Koth. Po chvíli mlčení přišel jeden voják a řekl "Křižníky jsou připravené k odletu generále." "Děkuji vojáku váš velitel příjde za 20 minut" odpověděl Koth "Cože kam letíme?" zeptal se Brom "Na Kamino, doplnit mužstvo,

ale nejdříve si dojděte vyměnit modré brnění za černé, nová barva útočných jednotek bude černá."


Jakmile si Brom a Jamie vyměnili brnění každý nastoupili do jednoho křižníku (křižníky byly samozdřejmě černé), Brom do velitelského a Jamie do normálního, potom odstartovali.Po asi dvouhodinové cestě vystoupili z hyperprostoru přímo nad Kaminem, přistály u Tipoca city a Brom šel za Shak-Ti."Generále hlásím, že křižníky republikových útočných sil jsou připraveny přijmutí nové posádky." "Dobrá kapitáne"

Když to dořekla přiložila si k ústům komlink a řekla "Nalodění může začít."A najednou se otevřely dveře blíž do Tipoca city a z nich vypochodovali statisíce sešikovaných černobílých klonových vojáků.Všichni pochodovali do křižníku jedním ze dvou vchodů a tím drůhým pochodovala dovnitř těžká technka stejně černá jako křižníky.Vzdušná technika vlétávala vrchnímy hangárovýmy vraty.Suroviny a potřebný materiál byl naložen už na Coruscantu. Když byl plný hlavní křižník Brom nastoupil s poslední řadou klonů.Vrata všech hangárů křižníku se zavřely a křižník odletěl na orbitu planety.Jakmile zaujmul svou pozici, křižník se kterým letěl Jamie sestoupil k Tipoca city a tam se proces opakoval, kloni a technika nastupovali do křižníku a takhle se celý proces opakoval až dokud se takhle nenaplnil i poslední křižník.


Jakmile byl tedy naložen i poslední křižník Brom zavelel "Zpět na Coruscant pro další rozkazy!" Tak všechny křižníky skočili do hyperprostoru a po dalších dvou hodinách se objevili nad Coruscantem. Přistály na stejném místě odkud odstartovali jelikož jsou to místa vyhrazená pro křižníky útočných jednotek.Brom ani neodešel z velitelského můstku a už ho volaly k holostolu.Když vešel do holomístnosti už na holostole viděl podobiznu Obi Wana-Kenobiho, kterého v té době, ale ještě neznal."Kapitáne jmenuji se Obi Wan-Kenobi a potřebuji vaši pomoc, žádal jsem o posily a řekly mi, že se mám obrátit na vás." řekl Ben "Jsme vám k službám generále." odpověděl Brom "Dobrá tedy vemte si dva křižníky a přileťte mi na pomoc na planetu Ailor" řekl Ben "Rozkaz." řekl Brom.Holoprojektor zhasl, Brom se otočil na palubního důstojníka a řekl "Seržante nastavte kurz na planetu Ailor."


Pokračování příště ...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů