Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Příběh kapitána Broma 3

Reklama
Autor: Captain Rex
Přidáno:8. Listopad 2012 - 18:14
Přihlásit se k odběru

Brom běžel a běžel a asi po 10 kilometrech viděl v dálce zadní část droidského tanku.Dal se do leva s úmyslem je obejít asi po 20 metrech běhu v levo se dal znovu směrem ke klonové základně.Když se podíval směrem k droidům jen stěží nějakého viděl.Protože droidi pochodovali a on běžel měl, až doběhne, by před nimi mít zhruba 5 kilometrový náskok.Tak tedy běžel tu a tam viděl nějaká zvířata, nějaké hory nebo lesy.Když už měl základnu na dohled ještě víc zrychlil.Jakmile se dostal k bráně zastavil ho jeden voják "Stát, kdo jste" "Jsem Kapitán Brom a musím rychle mluvit s generálem, ale rychle vojáku" odpoveděl udýchaně Brom."Aha, tedy rozkaz kapitáne" řekl voják a odešel "Jo a vojáku přineste mi trochu vody, děkuju" řekl Brom ještě před tím než se voják vytratil "Ano kapitáne" odpověděl voják a zašel za roh. Když došel do hlavní místnosti základny řekl "Generále kapitán Brom na vás čeká u hlavní brány" "Cože" divil se Koth "mají se vrátit až za několik hodin" "Pane promiňte, ale koho myslíte tím oni" zeptal se voják "Čeká tam na mě snad Brom se svými muži nebo ne?" odpověděl Koth otázkou "Ne pane je tam jen Brom" řekl voják


Koth ihned skoro vykřikl "Rychle za Bromem!" voják ještě popadl vodu pro Broma a už se rozeběhl za Kothem.Když doběhly k bráně Brom seděl na zemi a o něčem přemýšlel.Voják podal Bromovi vodu a Koth se Broma zeptal "Kapitáne co se stalo proč tu není vaše rota?" Brom si sundal helmu a řekl "Všichni jou mrtvý" a v tu chvíli mu vytriskli slzi. "Ale jak to" zeptal Koth "Protože je zmasakrovali droidi" odpověděl Brom ještě se slzami v očích."Stalo se to, když jsem vás informoval, že jsme na nikoho nenarazili."To je mi moc líto řekl Koth.Poté si Brom utřel slzy vstal, nandal si helmu a řekl"Ještě tady máme menší práci, ti droidi, kteří zmasakrovali moji rotu se sem blíží budou tady do 15 minut musíme se na ně připravit." "Dobrá" řekl Koth " vojáku jak vám říkají" zeptal se Koth vojáka co dal Bromovi vodu "Jamie" odpověděl voják teda Jamie "Takže Jamie od teď spadáš pod velení kapitána Broma a až se vrátíme na Coruscant budeš převelen k 501. legii. A kapitáne vám doplníme mužstvo také až na Coruscantu zatím dostanete nějaké vojáky, které vám vybere Jamie." a když to doříkával podíval se přitom na Jamieho, který se ihned vytratil.


Po chvíli se Jamie vrátil a měl ssebou 10 mužů (jak se jmenovali nebudu říkat, protože tu budou jen pro tento díl) "Generále zde je požadovaná rota" řekl Jamie a postail se zpět do řady."Dobrá těmto mužům bedete prozatím velet kapitáne" řekl Koth "Droidi" zakřičel jeden voják z hradeb a když to dořekl schytal střelu a už ležel na zemi.Všichni kloni na základně se ihned rozeběhli na své pozice.Brom a jeho muži si vzali sniperky a zaujali pozici na hradbách. Droidi se blížili

docela rychle tak Brom vykřikl "Palte podle svého uvážení!"

A najednou byly odevšad slyšet výstřely.Po chvíli palba ustala,

protože všichni přebíjely čehož chtěli droidi využít a zrychlili tempo břibližování. Jamie si toho všiml, popadl DC-15

a seskočil z hradeb. Asi 5 droidů zničil tím že jim dal pěstí,

2 skopnul nohou a asi tucet jich zastřelil DC-15kou.Když všichni dobili, Brom zavelel všichni ho kryjte krycí palbou. Všichni začali střílet po droidech, kteří šli po Jamiem. Kloni otevřeli bránu akorát pro jednoho muže a jakmile Jamie vklouzl dovnitř ihned ji zavřeli.


Když byli všichni droidi zralí do šrotu jeden voják zakřičel "Tanky!Pět tanků!"Tanky začali střílet na hradby. Najednou udělal Brom ještě větší šílenost než Jamie popadl pět raketometů, shodil je z hradeb a skočil dolů zrovna když jeden z tanků vystřelil, dopadl na zem zrovna když mu střela minula hlavu.Popadl jeden z raketometů a vyřadil z provozu první tank potom druhým raketometem druhý tank a tak to šlo až nakonec vyřadil i poslední tank."Pane hlásím, že planeta Asinika je nyní plně pod ochranou republikových sil." řekl Brom Kothovi když se vrátil zpět na základnu.Když se Brom spolu s Jamiem vrátili na Coruscant čekalo je veliké překvapení, které překvapilo i Eetha Kotha a jaké je to překvapení to se dozvíte až v další povídce.


Pokračování příště ...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů