Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Příběh kapitána Broma 2

Reklama
Autor: Captain Rex
Přidáno:8. Listopad 2012 - 18:10
Přihlásit se k odběru

Brom s rotou Passive se tedy vydal na sever. Cesta byla dost úmorná a navíc po asi 8 km začalo pršet. S každým kilometrem navíc si byl Brom jistý, že na nikoho nenarazí. A taky, že ne. Když urazili pro všechny "vysněných" 20 km byly všichni rádi, že nemusí s nikým bojovat, protože ujít takových 20 kilometrů to dá zabrat."Andy" zavolal na Andyho Brom "pojď sem."Andy se tedy zvedla šel za svým velitelem "Co se děje Kapitáne" zeptal se Andy Broma "Dohlédni aby se všichni najedli a pořádně napili, nechci aby mi tady někdo omdlel." řekl Brom "Rozkaz Kapitáne.Ale proč ty rozkazy nevidáte sám pokud mohu být tak smělí" odpověděl Andy "Musím informovat generála o tom, že jsme na nikoho nenarazili." řekl Brom.Poté se Brom a Andy rozešli. Co, ale nevěděli bylo, že spolu mluvili naposledy.


Když Brom odešel Andy se vrátil k ostatním a vydal rozkazy, které dostal od Broma. Brom odešel někam kde ho níkdo neslišel, ale na neštěstí kde také on neslišel nic z místa tábořiště.Když si uvědomil, že je daleko zapnul si holoprojektor a zavolal Kotha. "Generále máte tu holopřenos" přišel ke Kothovi jeden důstojník "Děkuji seržante" odpověděl Koth "Ano Brome co se děje" "Na nic v okolí 20 kilometrů jsme nenarazili.""To je velice dobrá zpráva" odpověděl Koth


Mezitím na tábořišti...

"A proč musí Kapitán generála informovat" zeptal se Aston Andyho "Protože by o nás jinak nevěděli" odpověděl Andy. Najednou se sedícímu Stakovy udělal na helmě žlutý vřed s černotou uprostřed.Ano udělala to střela z blasteru."Droidi" zakřičel Samy.Kessy si ani nenandal helmu a už taky ležel mrtvý na zemi.Zet postřílel asi deset droidů a dva super droidy

než dostal asi tucet střel přímo do hrudi. Zeté vykřikl Samy a než se stačil dostat k Zetovu bezvládnému tělu dostal ránu do břicha, ale ještě nebyl mrtví (jen to tak vypadalo). Aston se snažil zabít rukama jednoho superdroida, ale jakmile se dotknul jeho levé ruky droid ho zvednul do vzduchu a zastřelil druhou rukou. Andy se byl jak Leonidas proti Peršanům střílel všude kolem sebe jelikož věděl, že už nemůže zastřelit nikoho jiného než nějakého droida. "Nažerte se laseru vy bezduchý plechovky!" Jakmile to dořekl dostal střelu přímo do hlavy.

Droidi po masakru, který vykonali odešli a dali se na pochod směrem ke klonové základně.


Když se Brom vátil a viděl ten masakr nemohl věřit svým očím. "Kapitáne" zašeptal Samy Brom se rozeběhl k Samymu a sundal si helmu "Samy kdo to udělal" zeptal se Brom "Droidi" vysoukal ze sebe Samy poslední slova a umřel Bromovi v náručí.Bromovi vytryskly slzy a začaly mu stékat po tváři.Ne já vás pomstím.Opatrně položil Samyho tělo a rozeběhl se směrem k základně.


Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů