Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Příběh kapitána Broma

Reklama
Autor: Captain Rex
Přidáno:8. Listopad 2012 - 18:08
Přihlásit se k odběru

Tato povídka je začátkem příběhu fiktivní postavy klona z doby trvání klonových válek.Jeho příběh se budu snažit dovést až do rozkazu 66, ale nic neslibuju.


Roku 21 BBY se na Kaminu narodil klonový voják CC-8451 přezdívaný Brom už od útlého věku byl velice talentovaný, uměl velice dobře střílet všemi druhy zbraní, všechny testy zvládal na výbornou i jeho pilotování a řízení pozemních strojů nebylo na škodu. Díky těmto zkušenostem si ho Kaminoané všimli a když měl dostatečný věk přeřadili ho k ostatním klonům, kteří se učili být veliteli a také těmi nejlepšími v armádě republiky.


Když absolvoval potřebný výcvik a prošel všemi testy tak byl Brom přijat k 501. legii a s její částí převelen na frontu s jedijským generálem Eethem Kothem.Letěli na planetu Asinika zabranou CIS.Tato planeta byla významná pro přechod klonových vojsk. Brom velel rotě Passive, ani se neseznámil se všemi a už s nimi musel do boje. Seznámil se se svým zástupcem Andym a také s odstřelovačem Stakem.Brom sice nezná všechny, ale já vám je představím takže jsou tady ještě Samy, Kessy, Aston a Zet.Samozřejmně jsou tady ještě jiní vojáci, ale ti už nepatří do Passive.


Když nastupovali do výsadkových člunů přišel Eeth Koth a vzal si Broma stranou "Co si přejete generále?" zeptal se Brom "My se ještě neznáme. Já jsem váš nový generál Eeth Koth a jak se jmenujete vy Kapitáne?" řekl Koth "Jmenuji se Brom a můžete mi tykat generále" odpověděl Brom "Dobrá Kapitáne snad aby jsme vyrazili a ukázali těm plechovejm hlavám s kým maj tu čest.

Nastoupili do lodí a odstartovali směr Asinika.


Když přistáli na určeném místě a vylodili se nikdo tam nebyl.Vzduch byl zatuchlí od oleje a mraky byly zatažené.

Po chvíli mlčení Koth řekl "Brome ty a tvoje rota půjdete na průzkum.Vydáte se na sever a pokud po 20 km na nic nenarazíte utáboříte se tam a drůhého dne se sem vrátíte, my se zatím utáboříme zde.""Rozkaz generále. Roto Passive deme!"


Pokračování příště ...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů