Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Příběh kapitána Broma

Reklama
Autor: Captain Rex
Přidáno:8. Listopad 2012 - 18:08
Přihlásit se k odběru

Tato povídka je začátkem příběhu fiktivní postavy klona z doby trvání klonových válek.Jeho příběh se budu snažit dovést až do rozkazu 66, ale nic neslibuju.


Roku 21 BBY se na Kaminu narodil klonový voják CC-8451 přezdívaný Brom už od útlého věku byl velice talentovaný, uměl velice dobře střílet všemi druhy zbraní, všechny testy zvládal na výbornou i jeho pilotování a řízení pozemních strojů nebylo na škodu. Díky těmto zkušenostem si ho Kaminoané všimli a když měl dostatečný věk přeřadili ho k ostatním klonům, kteří se učili být veliteli a také těmi nejlepšími v armádě republiky.


Když absolvoval potřebný výcvik a prošel všemi testy tak byl Brom přijat k 501. legii a s její částí převelen na frontu s jedijským generálem Eethem Kothem.Letěli na planetu Asinika zabranou CIS.Tato planeta byla významná pro přechod klonových vojsk. Brom velel rotě Passive, ani se neseznámil se všemi a už s nimi musel do boje. Seznámil se se svým zástupcem Andym a také s odstřelovačem Stakem.Brom sice nezná všechny, ale já vám je představím takže jsou tady ještě Samy, Kessy, Aston a Zet.Samozřejmně jsou tady ještě jiní vojáci, ale ti už nepatří do Passive.


Když nastupovali do výsadkových člunů přišel Eeth Koth a vzal si Broma stranou "Co si přejete generále?" zeptal se Brom "My se ještě neznáme. Já jsem váš nový generál Eeth Koth a jak se jmenujete vy Kapitáne?" řekl Koth "Jmenuji se Brom a můžete mi tykat generále" odpověděl Brom "Dobrá Kapitáne snad aby jsme vyrazili a ukázali těm plechovejm hlavám s kým maj tu čest.

Nastoupili do lodí a odstartovali směr Asinika.


Když přistáli na určeném místě a vylodili se nikdo tam nebyl.Vzduch byl zatuchlí od oleje a mraky byly zatažené.

Po chvíli mlčení Koth řekl "Brome ty a tvoje rota půjdete na průzkum.Vydáte se na sever a pokud po 20 km na nic nenarazíte utáboříte se tam a drůhého dne se sem vrátíte, my se zatím utáboříme zde.""Rozkaz generále. Roto Passive deme!"


Pokračování příště ...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů