Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Lov

Reklama
Autor: Anakin Solo
Přidáno:18. Březen 2015 - 18:00
Přihlásit se k odběru

Na začátku bych jen řekl, že to je moje ehm…druhá… povídka, a proto to není ještě úplně super. Rád bych velmi poděkoval Pětce za pomoc a za to, že mě donutila k tomu, abych to dopsal. Už můžu říct jen to, abyste si dobře početli a zanechali nějaký koment.
____________________________________________________________________________________________
Dantooin

Kit Fisto, rytíř Jedi rasy Nautolan, odrážel střely Super Bitevních droidů svým mečem. Jedna ho málem zasáhla. Proto se schoval za bednu s lékařskou technikou.
„Musíme jít, veliteli!" Fill, velitel pod vedením generála Fista, souhlasně přikývl. Postavil se a začal střílet jako smyslů zbavený klon.
V tu chvíli se za ohlušujícího rachotu ozvalo vytí motorů a objevily se dělové čluny, které za neustálého burácení rozsévaly zkázu mezi tanky AAT.
„Mistře Fisto, Mistře Fisto, pošlete nám vaše souřadnice ať můžeme vyložit náklad“ ozvalo se mu v komlinku.
„Zdravím, mistře“ dolehlo k němu v Síle a on poznal, že ho oslovila Skywalkerova padawanka Ahsoka Tano.Vzhlédl a uviděl, jak z člunu vyskočily tři postavy. Hned je poznal. Anakin Skywalker, Ahsoka Tano a Obi-Wan Kenobi.
„Mistře,“ oslovil ho Obi-Wan. „Přivezli jsme posilu“ a za ním se z nebe snesly dělové čluny.
„Jedna, druhá třetí.“ počítal Kit a pozoroval, jak lodě ničí jeden tank separatistů za druhým. Za dvě hodiny bylo po všem. V předsunutém stanovišti se mistr Fisto a ostatní spojili s Radou Jedi na Coruscantu.
„Vůdci separatistů znovu unikli, mistře Yodo“ pravil mistr Fisto.
„Podle jejich únikového vektoru soudíme, že se ukryli na planetu Retnel,“ pokračoval.
„Proto okamžitě odlétáme,“ dokončil za něj Anakin.
„Dobře, ať vás provází Síla,“ řekl Yoda a ukončil spojení.

Retnel

„Ty celní kontroly mě snad zničí.“ povídal Anakin a snad již po čtvrté si přehodil falešnou identifikační kartu z ruky do ruky.
„Nešlo by to nějak obejít, mistře?“ zeptala se Ahsoka, která již také nervózně přešlapovala ve frontě na odbavení.
„Bohužel, jestli chceme zůstat v utajení, aby si nás Separatisté nevšimli, budeme muset tuhle frontu vytrpět,“ sdělil Obi-Wan mladé padawance a sám si unaveně povzdechl.

„Mist... teda tati!“ Rychle se opravila Ahsoka.
„Ano, Ahsoko? Co se děje?“ Zeptal se Anakin, když došel k Ahsoce.
„Už vím, kde se ukryli separatisti.“ Odpovídá znovu Ahsoka.
„A to místo je…?“ Nechal Anakin vyznít větu doztracena.
„Tady tati. Koukni na zprávy.“
„A hlavní zpráva dne! Retnelská vláda uzavřela největší planetární rezervaci. Ministerstvo cestovního ruchu vydalo prohlášení, že se obává úpadku turistů, protože tato rezervace byla nejnavštěvovanější na Retnelu. Retnelská vláda…..“ Pokračovala dál redaktorka.
„Máš pravdu, Ahsoko. Tam musí být Separatisti. Jen oni můžou zaplatit tolik, aby se nějaké vládě vyplatilo uzavřít nejnavštěvovanější atrakci na planetě. Myslím, že vím, kam se vydáme po odbavení….půjdeme do přírody.“

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů