Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Lov

Reklama
Autor: Anakin Solo
Přidáno:18. Březen 2015 - 18:00
Přihlásit se k odběru

Na začátku bych jen řekl, že to je moje ehm…druhá… povídka, a proto to není ještě úplně super. Rád bych velmi poděkoval Pětce za pomoc a za to, že mě donutila k tomu, abych to dopsal. Už můžu říct jen to, abyste si dobře početli a zanechali nějaký koment.
____________________________________________________________________________________________
Dantooin

Kit Fisto, rytíř Jedi rasy Nautolan, odrážel střely Super Bitevních droidů svým mečem. Jedna ho málem zasáhla. Proto se schoval za bednu s lékařskou technikou.
„Musíme jít, veliteli!" Fill, velitel pod vedením generála Fista, souhlasně přikývl. Postavil se a začal střílet jako smyslů zbavený klon.
V tu chvíli se za ohlušujícího rachotu ozvalo vytí motorů a objevily se dělové čluny, které za neustálého burácení rozsévaly zkázu mezi tanky AAT.
„Mistře Fisto, Mistře Fisto, pošlete nám vaše souřadnice ať můžeme vyložit náklad“ ozvalo se mu v komlinku.
„Zdravím, mistře“ dolehlo k němu v Síle a on poznal, že ho oslovila Skywalkerova padawanka Ahsoka Tano.Vzhlédl a uviděl, jak z člunu vyskočily tři postavy. Hned je poznal. Anakin Skywalker, Ahsoka Tano a Obi-Wan Kenobi.
„Mistře,“ oslovil ho Obi-Wan. „Přivezli jsme posilu“ a za ním se z nebe snesly dělové čluny.
„Jedna, druhá třetí.“ počítal Kit a pozoroval, jak lodě ničí jeden tank separatistů za druhým. Za dvě hodiny bylo po všem. V předsunutém stanovišti se mistr Fisto a ostatní spojili s Radou Jedi na Coruscantu.
„Vůdci separatistů znovu unikli, mistře Yodo“ pravil mistr Fisto.
„Podle jejich únikového vektoru soudíme, že se ukryli na planetu Retnel,“ pokračoval.
„Proto okamžitě odlétáme,“ dokončil za něj Anakin.
„Dobře, ať vás provází Síla,“ řekl Yoda a ukončil spojení.

Retnel

„Ty celní kontroly mě snad zničí.“ povídal Anakin a snad již po čtvrté si přehodil falešnou identifikační kartu z ruky do ruky.
„Nešlo by to nějak obejít, mistře?“ zeptala se Ahsoka, která již také nervózně přešlapovala ve frontě na odbavení.
„Bohužel, jestli chceme zůstat v utajení, aby si nás Separatisté nevšimli, budeme muset tuhle frontu vytrpět,“ sdělil Obi-Wan mladé padawance a sám si unaveně povzdechl.

„Mist... teda tati!“ Rychle se opravila Ahsoka.
„Ano, Ahsoko? Co se děje?“ Zeptal se Anakin, když došel k Ahsoce.
„Už vím, kde se ukryli separatisti.“ Odpovídá znovu Ahsoka.
„A to místo je…?“ Nechal Anakin vyznít větu doztracena.
„Tady tati. Koukni na zprávy.“
„A hlavní zpráva dne! Retnelská vláda uzavřela největší planetární rezervaci. Ministerstvo cestovního ruchu vydalo prohlášení, že se obává úpadku turistů, protože tato rezervace byla nejnavštěvovanější na Retnelu. Retnelská vláda…..“ Pokračovala dál redaktorka.
„Máš pravdu, Ahsoko. Tam musí být Separatisti. Jen oni můžou zaplatit tolik, aby se nějaké vládě vyplatilo uzavřít nejnavštěvovanější atrakci na planetě. Myslím, že vím, kam se vydáme po odbavení….půjdeme do přírody.“

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů