Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Návrat

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Mistr jouda
19-20
18. Říjen 2014 - 23:13
Moc pěkně napsaná povídka, Pěti.

Na začátku se jen opakovalo slovo Ahsoka, ale to se pak opravilo ;) Tyhle "pocitové" povídky vážně umíš. Dobrá povídka nemusí obsahovat boj. Toto je důkaz. Paráda! 10* naprosto zaslouženúch :)
EDIT: *zasloužených

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
21-22
19. Říjen 2014 - 9:06
Přesně, jak řekl Jouda. Jsi jeden z mála lidí zde na webu, který v povídkách umí hrát na city. Je to opravdu příjemná změna, číst si tvé povídky :) Nemám, co bych vytknul. Snad jen na konci jsi měla z nepozornosti: "Postupně se však propadal se..." Jinak to je ale velmi pěkná povídka a po dlouhé době nějaká s Ahsokou :) Dávám ti 10*, moc se těším na tvé další dílo a je jedno, jestli to bude pokračování tohoto nebo něco úplně nového. Pokud budeš pokračovat tímto stylem, bude to stále bomba :)

"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Mate
25-26
29. Říjen 2014 - 20:10
Na emocionálnej stránke poviedky si si dala dosť záležať. Dokázala si v čitateľovi (teda aspoň vo mne) vyvolať pocity smútku, čo bol pravdepodobne aj tvoj zámer. Je veľké plus, keď dokážeš takto zahrať na city. Je to silný nástroj pri písaní poviedok/románov. Čitateľ sa potom vie s príbehom a s postavami oveľa lepšie zžiť. V budúcnosti si však daj pozor, aby si pri opisovaní emócií resp. pri „brnkaní na city“ neskĺzla k stereotypu a nepoužívala stále rovnaké/podobné frázy.

Mňa osobne až tak veľmi nezaujal príbeh, pretože prechod Anakina Skywalkera na temnú stranu považujem v „poviedkarení“ už za určité klišé (tento môj pocit je čiastočne spôsobený tým, že sám som o tom už niekoľko poviedok napísal). Takéto typy poviedok sa potom stále točia okolo toho istého.

Celkový dojem: 85%

"Obi-Wan... there is good in him… I know. I know there is… still…" ―Padmé Amidala's final words

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Calse Lirryns
23-24
15. Listopad 2014 - 13:36
Je to povedená povídka, emocionální a dobře napsaná. Dokonale jsi v ní popsala Ahsočiny pocity a to, že trochu chyběl děj, bych určitě odpustil, protože to zřejmě nebyl účel téhle povídky. Jediné, co jsem v ní trochu postrádal byly nějaké nové myšlenky. Vždyť to, že Anakin přejde na Temnou Stranu a proč Ahsoka odešla z Řádu už všichni víme a myslím, že i jejich myšlenkové pochody se daly dobře pochopit z filmů a Clone Wars. Vlastně jsi jenom svými slovy převyprávěla canon. Osobně bych do povídky přidal několik vymyšlených nebo ne úplně zřetelně odvoditelných informací o tom, co přesně se chystá Ahsoka dál dělat, jestli je s někým v kontaktu, nebo co si myslí o Anakinovi po jeho zradě (omlouvám se, jestli mi to v povídce uniklo).
Jinak byly její známé pocity popsány opravdu výborně a hodnotil jsem 9*

Jsem si vědom toho, že nemám pravdu, nepotřebuji na to být upozorněn. Co mě zajímá, je to, kde dělám chybu.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Wampyrelli
25-26
5. Červenec 2015 - 11:50
Naprosto souhlasím a hodnotil jsem stejně. Je to dost profláklý téma, ale moc pěkně napsaný. Technicky uplně jinde než Rozkaz 66.

A cup of tea is prepared faster when you're burning in hell.

+1
0
-1