Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Invaze na Rubbii

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Pětka
19-20
Pětka [Redaktor]
24. Březen 2014 - 20:21
Hmm.... další povídka bez chyb... buď jsem dneska naprosto slepá nebo je tu banda šikulů :)

A teď vytknu tu věc, kterou jsem u předchozí povídky zapomněla: uspěchanost - na 29 řádcích zničit celou planetu jsem ještě neviděla :D
Tohle není tvá první povídka, takže bys měl poznat, kdy je a kdy není povídka uspěchaná. Nevím, jestli už jsme ti to vytýkali dříve nebo ne, ale dávej si na to pozor. ;)

Tímto asi komentář zakončím a dám ti 6*.

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
20-21
25. Březen 2014 - 14:26
Tak, přejdu přímo k věci.
Povídka byla poměrně krátká... Mohl jsi se více rozepsat. Ale hlavně jsi mohl více popisovat vše okolo. Málokdo totiž ví, jak vypadá takový koralskiper, amfityč nebo samotná planeta a její obyvatelé. Někdo možná ani neví, jak vypadají Yuuzhan Vongové. To mě ale přivádí k jednomu velkému plusu... Tím je doba. Toto je první povídka (kterou jsem zde našel) z období Vongů.

Co se chyb týče, všiml jsem si v jednom případě špatné shody podmětu s přísudkem, ale jinak tam asi není nic.

Odstavce by možná chtěly rozdělit do skupin vynecháním volného řádku. Osobně bych také na nový řádek dal každou přímou řeč.

Celkově bych to viděl asi na 5,5*, takže dám 6* a jsem zvědavý na tvou další povídku :)

"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wampyrelli
24-25
31. Březen 2014 - 21:25
Zajímalo by mě: Proč Vongové zaútočili, stáhli se, smazali planetu a rozhodli se pokračovat na Coruscant... Proč tam vůbec posílali týpky, když tu planetu mohli rovnou máznout? Proč taky zrušili vidláky a ne rovnou Coruscant? A vůbec, když dostali na kokos od vidláků, proč si myslej, že se vůbec dostanou dostatečně blízko ke Coruscantu? :)
EDIT: fuj: vůbec, vůbec, vůbec, vůbec, vůbec..... sry :D

A cup of tea is prepared faster when you're burning in hell.

+1
+1
-1