Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Commander Neyo - Zvrat

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Pětka
23-24
Pětka [Redaktor]
17. Listopad 2013 - 12:12
Dobrá tedy, vyjímečně začnu příběhem:
Děj mi přišel uspěchaný, vůbec nevím, jak vypadá terén a neznám charakter žádné postavy. Chtělo by to více se rozepsat, popisovat myšlenky a pocity. Po stylistické stránce mi vadí, že stále používáš jen jména (Neyo řekl, řekla Stass Allie...), měl bys pouřívat různá přirovnání, synonyma (pravila mladá tholothianka, rozkázal commander...).

Pokračuji pravopisnými chybami:
Moc chyb jsem si nevšila. Ale velmi rušivě na mě působila přímá řeč - začínala malým písmenem, když měla začínat velkým a naopak. Mimochodem se ti tam docela často opakují slova.

Ohodnotila bych to asi 7*

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
0
-1