Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Commander Neyo - Zvrat

Reklama
Autor: Clonetrooper Neyo
Přidáno:16. Listopad 2013 - 18:00
Přihlásit se k odběru

"Připravte se, za chvíli vyrážíme" Zavelel Neyo a dal zásobník do zbraně, zároveň se posadil na bednu, u které ležel klon jménem Oryl. "Jsi připravený ?" zeptal se Neyo "ano, pane" sedl si a opřel se o bednu. "Veliteli Neyo, řekněte svým mužům že vyrážíme" řekla Jedi Stass Allie, přišla ke speederu a nasedla, podívala se na Neya a kývla. "Vstát, jdeme!" řekl Neyo, všichni nasedli na speedery, udělali rojnici za jediským speederem. Neyo se zařadil na špičku, dal povel rukou a všichni se rozjeli. Z tábora jeli ve formaci, dokud nedorazili do hustého lesa kde se pomíchali "Ideální past" řekl Neyo do comlinku, vyhýbal se stromům, jel co mohl aby si udržel formaci z jediem. Speedery vyjeli na menší pole, "Stát, počkáme na ostatní" zavelela Stass, Neyo zastavil "Tady nemůžeme stát, jsme snadný cíl" protestoval a dal povel rukou na zabezpečení okrajů. Vojáci se rozjeli k okrajům, a zaujali obrané pozice. "Odstřelovač!!" zakřičel jeden z vojáků, hned co to dořekl měl prostřelenou hlavu, padl na zem. Hned k němu přiběhl medik, Jedi vytasil meč a rozběhl se do lesa, velitel Neyo jedie následoval, "Vy dva zamnou !" ukázal rukou na vojáky, kteří se kryli, okamžitě vstali a následovali velitele. Neyo vběhl do lesa, a pozoroval termální zdroj. "támhle" ukázal Neyo rukou, vojáci začali pokrývat sektor palbou, jedi se zatím rozběhl a vyskočil na strom, od toho se odrazil na další, stoho na kámen ze kterého poslal meč pomocí síly. Oba droidy přeřezala. Připla si meč na opasek "Musíme jít" řekla a tázavě se koukla na Neya. "jdeme !" zavelel, oba vojáci šli zpět, Neyo dal povel rukou všichni nasedli na speedery, "Ty odvezeš, raněného zpět na základnu." ukázal na vojáka, který vzápětí přikývl a vzal vojáka, položil ho na speeder, a odjel.


Jednotka vyjela z lesa, na kopce kde se zastavila. "Jsme tady" řekla jedi a podívala se na Neya. "Zesedat" zahučel do comlinku neyo a připravil si zbraň, jednotka následovala a přišla blíž. "Já, Neyo, Blade, průzkum zbytek počká zde." Jedi a vojáci se vydali k nepřátelské základně, přešli bažiny a schovali se do křoví odkud měli výborný pohled na základnu. "Dva droidi u brány, další dva na stěnách po obvodu, a pět uvnitř." nahlásil Neyo, jedi zatím obhledával terén, a Blade přepočítával. "Dobře, mám plán, pojďme zpátky" zavelela jedi, všichni se zvedli a odplížili. Došli zpět za ostatníma, Neyo všechny svolal do kruhu. "Čtyři vojáci pojedou na speederu k bráně, zatím naši odstřelovači zabijou droidy na pravé stěně, zbytek se přiblíží a pomocí háků vyšplhají na stěnu. Jdeme!" všichni vojáci se rozdělili podle plánu, Snipeři zalehli do křoví, zabili dva droidy, mezitím přijeli vojáci na speederu k bráně. "Jdeme !" řekl Neyo, přičemž vystřelil kotvicí lano na stěnu základny. Vojáci začali šplhat po laně, jedi se rozběhl a pomocí síly vyskočil na zeď. Vojáci začali sestřelovat droidy na protější zdi, Jedi seskočila, protáčela meč, odrážela střely a pomalu se přiblyžovala. pomocí síly vzala droida a švihla ho po skupině, poté na ně skočila a rozsekala. "Je po všem" zvolal Neyo a zeskočil ze zdi, ostatní jej následovali, když se přibližovali, ozvala se ohromná rána, dveře bunkru vyletěli ven, začali z něho vycházet droidi typu B2. "Past !" zařval Neyo, všichni zaujali bojové pozice. Skupina čtyř vojáků vybouchla hned jak zalehli. Rakety lítaly všude po bojišti, Jedi měla co dělat aby je stihla všechny odrazit, ale i přesto jedna proletěla bez vědomí jedi a mířila ji přímo do zad. Neyo vstal z krytu a rozběhl se k mystrini, skočil a strhl ji na zem. Raketa proletěla jen o pár setin později, vybouchla o zeď."Děkuji komandére" Řekla Stass a kývla na Neya. "Je to moje práce" Řekl Neyo, vstal a rychle běžel zpátky do krytu. Do základy vjeli speedery a zahájili mohutnou palbu proti droidům, kteří se začali rozestupovat, to dalo příležitost pro jediku a ostatní vojáky. Neyo naznačil povel pro granát, všichni je vytáhli a hodili na droidy. Mohutná rána a velký kouř, všichni zůstali nehybně stát s namířenou zbraní."Čisto !!" zařval klon, všichni sklonily zbraně a čekaly na rozkazy. Neyo nařídil vrátit
se zpět na základnu, všichni se vydali k Speederum."Neyo, počkejte..." řekla Stass a vipla světelný meč."Ještě jednou vám děkuji za záchranu, na důkaz úcty můžete jet jako první." Usmála se, otočila a odešla. Neyo se pousmál a vydal se ke speederu, nasedl, zapnul motor a jel do předu, hned za ním Stass a vedle Oryl.


Kolona se rozjela směrem k základně, s Neyem v čele. Když jeli přes bažiny museli se rozdělit na menší skupiny. Mezitím na Neyovem speederu přišla správa, na motorce se zobrazila postava, v kápi připomínajcí jedie. "Proveďte rozkaz 66." řekla zahalená postava,"Ano můj pane!" řekl Neyo a zpomalil, zajel vedle Oryla, podíval se na něho, ten kývl. Stass byla první, myslela si že ji Neyo pokládá úctu a pouští ji do předu. Ozvali se velké rány a Jedi byla v plamenech, vzápětí ji provrtali střely a speeder se rozmlátil o zem. Neyo a Oryl zastavili aby se ujistili že je mrtvá. Stass ležela, celá ohořela a rozstřílená. Neyo se podíval na Oryla, ten ukázal rukou a oba se vydali zpět na základnu.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů