Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Konfederace a Republika II: Dromund Kaas

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Gregor
20-21
3. Listopad 2013 - 10:14
Tak nevím no. Je to celkem zajímavé. Povídka dvou lidí, kteří mezi sebou "soupeří". Chyby tam moc nejsou, ikdyž párkrát jsem si všiml špatné shody podmětu s přísudkem a v jedné přímé řeči chyběly na konci uvozovky. To se ale dá přehlédnout, takže nemám co dodat. Po gramatické a stylistické stránce je to dobré. Trošku horší je to s dějem a hlavně délkou. Mám-li být upřímný, děj mě zatím nějak moc nezaujal. Ano, není špatný, je celkem zajímavé téma, ale jsou tady (podle mého názoru) i mnohem lepší. A přehnaná délka tomu taky nepomáhá. Dočetl jsem teprve 5. Tah a už tak mi to příjde příliž dlouhé. A to není ani polovina -_- Každopádně zítra si to dočtu a uvidím, jak to dopadne. Zatím to vidím na takových 6*, ale na přečtení je toho ještě opravdu hodně, takže se to může změnit.
EDIT: No, tak takový konec jsem teda nečekal. Každopádně, druhá polovina už byla zajímavější, ale přesto to "kazila" délka. Na povídku je to opravdu hodně dlouhé. Dávám 8*

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Orkin
21-22
3. Listopad 2013 - 12:19
První část tvého komentu mne trochu vyděsila, ale EDIT to napravil :D Mohu se zeptat, kde jsi narazil na špatnou shodu podmětu s přísudkem? :) zítra na to píšem diktát!

„Nejlaskavější ze všech stvoření jsou ženy, a nejnepříjemnější taky.“
— Niccolo Machiavelli

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
20-21
3. Listopad 2013 - 13:25
Uf, tak jsem to našel: "Dookuovi otravně pravidelné kontroly pomocí hologramu." Mělo by být "Dookuovy", protože jsou TY kontroly. Něco takového se tam objevilo vícekrát. Ale teď jsem si všiml jedné věci a nevím, jestli je to chyba: "Našeho času je však poskrovnu, tak mluvte." Nemělo by náhodou být "poskromnu?" Ale jinak to nebylo špatné. Jo a ještě jedna věc, ale to neberu jako chybu. Píšete, že komandér zvíře má číslo CT-3821. Nejsem si 100% jistý, ale CT mají vojáci (clone trooper). Komandéři mají CC (clone commander). A čenové komand mají RC (republic commando). Jak jsem ale řekl, s tímto si nejsem úplně jist, a tak to neberu jako chybu :)

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Coudy
20-21
Coudy [Redaktor]
5. Listopad 2013 - 20:57
Povídka to byla dlouhá, a úplně souhlasím s Gregem. Svůj Challenge jsem tedy nesplnil. (Kupodivu) Chyby jsem nenašel, možná proto, že jsem se zaobíral více příběhem a dějovým pásmem. Doufám, že ti tuhle sérii podaří dostat do knihy, protože v podobě knihy to může být skvělý. Ale tady na internetu to přece jenom působí dlouze, takže můžete být rádi, že to aspoň někdo dočetl.Délka vám strhla jeden bod, proto ode mě dostanete 9/10 bodů. Každopádně spojit dva nadané povídkáře byl dobrý nápad.

Hello there

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
19-20
Pětka [Redaktor]
5. Listopad 2013 - 21:11
Dlouhé, předlouhé... panebože, doufám, že jsem nic nevynechala...

Takže chyb jsem si nevšimla, takže buďto si navzájem provádíte tak důkladnou korekci nebo jsem slepá...Trochu mi -co se Sevových částí týče- vadí ty věčné barvy - to fakt snad už ani neni normální tohleto :D

Příběh opět dobrý, ale chvílema jsem dost zmírala nudou a mé mozkové buňky přímo prahly po hodinách matematiky... jinak to však ušlo, takže přejděme k hodnocení... dala bych vám těch devět hvězdiček, ale když prahnu po matice i ve chvíli, kdy čtu povídku a poslouchám "Why is the rum gone", tak to je fakt moc... ve finále jsem myslím dokonce začala počítat vteřiny, takže je průměr snížen na 8,5 - což pro vás znamená, tak počkat! To neznamená nic! No tak těch devět, no...

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+5
-1