Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Assassin

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Yellyman
28-29
Yellyman [Bývalý Správce]
31. Srpen 2013 - 13:54
Takhle: musím říct, že mě celkem překvapila úroveň textu. Měl jsi tam minimum hrubek (které jsem si při schvalování dovolil opravit) a pěkně se to četlo. Dávej si ale pozor na opakování slov, např. "zaječel" tam máš asi třikrát po sobě. Jdou použít i jiná slovesa.

Co se příběhu týče, nemyslím si, že by šlo o něco, co jsme neviděli, neslyšeli nebo nečetli, nemám tedy moc velkou motivaci číst dál, navíc jsi s vydáním povídky klidně mohl počkat a něco k ní ještě připsat - je dost krátká.

Jinak jde ale o celkem solidní prácičku, která neurazí, ani nenadchne. Ono je to totiž tak, že se toho na takhle krátkém textu nedá moc zkazit, stejně tak jako se ti v tak krátké ukázce nepodaří vystavět něco zapamatování hodného.

JAMU

+1
0
-1