Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Vzpomínky na Dathomir - část druhá

Reklama
Autor: Darth Nihilus
Přidáno:22. Listopad 2012 - 20:47
Přihlásit se k odběru

Den 6.

Začíná se mi tu líbit, inspekce ještě nedorazila, takže mám ještě pár dní na úpravu mého ehm, pokoje, pokud se tak dá ta změť součástek a... no, radši nejmenovat. Počasí je pořád deštivé. Byl jsem povýšen do hodnosti seržanta. Jsem šťastný, ale na druhou stranu není příjemné mít své přátele na povel...
Konečně dorazily součástky, takže naši mechanici se dali do práce, no a jak je znám brzy radši pošleme žádost o nový turbotank.

Den 7.

Naši technici se opravdu předvedli- ten turbotank ujel pět, celých pět metrů!! Pak se opět rozpadl, ale i tak předčili má očekávání..., ono až to budu později číst, tak se to bude zdát srandovní, ale dnes zrovna dorazila inspekce a ti mechanici byli málem na místě popraveni, testovací piloti se totiž málem zabili... Jinak dnes sněžilo, opravdu, na Dathomiru sněžilo!
Inspekce nebyla zas tak hrozná, jen byli trochu moc nevrlí...

Den 8.

Rozhodl jsem se přestat se holit. Sněžení ustalo, ale napadlo po kolena sněhu. Vojáci se chovali jako malí a já, i když to nerad přiznávám, se k nim přidal, byla docela sranda...
Ale nejspíše jsem se nachladil. Škoda, ale zase nemusím brzy vstávat, mám prý celý týden na to, abych se dal do kupy...

Den 9.

Je mi příšerně hlava bolí v krku škrábe. Ta potvora sníh se stále drží. Dovezli nový turbotank a dvě AT-ST- slepice. Vystřídali kuchaře, takže jestli to bylo předtím odporné, teď to chutná, jako kdyby ten osel kuchař použil kusy turbotanku jako koření, přišli za mnou mí přátelé popřát mi brzké uzdravení, ale stejně si myslím, že je to pro to, aby nemuseli za mě zaskakovat...

Den 10.

Už je mi o hodně líp, dnes přišli od té doby co tu jsme první noví rekruti. Jelikož mají vstup do armády povoleny i ženy, tak se jich tu i tady már nachomejtlo.
Jídlo už začíná být i trochu jedlé, asi už došly součástky, tahle myšlenka mě při obědě natolik rozesmála, že jsem vyprskl polívku na stůl. Sníh už začíná opadávat, ale jsou strašné bouřky.
Takže abych to shrnul: jídlo je poživatelné, už je mi lépe, a ty nové členky praporu vypadaj taky docela dobře...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
4 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů