Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Vzpomínky na Dathomir

Reklama
Autor: Darth Nihilus
Přidáno:21. Listopad 2012 - 17:07
Přihlásit se k odběru

Příběh je sepsán jako deník nejmenovaného imperiálního vojáka umístěného na Dathomiru.

14BBY

Den 1.

Konečně je Dathomir náš, po poporažení místní domobrany jsme zde zřídili základnu.
Na ochranu základny se byl poslán 23. průzkumný prapor. Ach, jaká smůla, že jsem jeden z nich... Nejhorší na tom je, že ostatní vojáci vykládají legendy o čarodějnicích a podobné havěti. někteří z nás mají strach jen opustit budovu, za to jsem se jim taky smál, jenže po tom, co jsem měl službu u hlavního vchodu, jsem změnil názor, pořád něco praskalo a bylo slyšet pískání..., ale nic jsem neviděl, takže s nejspíš není čeho bát. Ale stejně jsem raději požádal o převelení ke stráži hangáru.

Den 2.

Brzy ráno mě vzbudil velitel mé jednotky, že generál chce se mnou mluvit, měl jsem z toho strach, ale naštěstí se ukázalo, že mě opravdu převeleli do hangáru, ach jak já jsem byl šťastný, že už nemusím do té strašidelné džungle... Konečně dovezli těžkou techniku: dva turbotanky a jedno AT-AT- strýček Atý jak mu říkáme, při prvním průzkumu se ovšem zlomila hnací hřídel jednoho turbotanku. No, a to je asi vše co bych o dnešku řekl...

Den 3.

Po včerejší večeři my bylo příšerně, ven z pokoje jsem se vyškrábal, no spíš jsem se vyplazil po čtyřech, až odpoledne, seržant skákal metr dvacet rozčílením na kuchaře, co nám to dává za sr**ky na jídlo, ten, celý bledý, mu odpověděl, že o ničem závadném neví. Poslali jsme žádost o zaslání nových dílů na turbotank, našim „skvělým“ technikům se podařilo zničit celé dvě nápravy a naprosto vyřadit hlavní počítač. Konečně vyšlo slunce, asi jsem zapomněl napsat, že předchozí dva dny pršelo...

Den 4.

Dobré počasí se stále drží, i když některým už to slunko leze na mozek. Někteří už skončili na ošetřovně. Našli jsme jeskyni se zásobou paliva, nejspíše ji zde nechali poražení povstalci, no, na rovinu, už stejně nebyl nikdo, kdo by to palivo odvezl. Někteří spolubojovníci začali pěstovat zeleninu na drobných zahradách, k večeru se začalo příjemně ochlazovat. K večeři jsme dostali stejný blaf jako včera, takhle to dopadne, když necháte vařit vojáka...

Den 5.

Dnes pršelo, součástky na turbotank nedorazily, administrativa na nás se*e. Znepřátelil jsem si jednoho technika, když jsem mu řekl, že by bylo dobré nezničit všechnu těžkou techniku, no, byl mírně řečeno naštvaný, ale copak já za to můžu, že je levej? Blesk pokácel strom, který dopadl přímo na okno mého pokoje, takže nevidím ven. Zítra přiletí inspekce, musím si uklidit, nebo budou velitelé zuřit.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
2 hlasy
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů