Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Bitva o Raxus II.

Reklama
Autor: Lukynoluk
Přidáno:15. Listopad 2012 - 20:02
Přihlásit se k odběru

Křižník Confidient byl ztracený a zničené byly i tři ze čtyř fregat doprovázejících formaci, ale křižníky Tranquility a Intervental stihly spustit štíty.Ahsoce bylo jasné ,že separatisté věděli o jejich plánu a ze všeho nejdůležitější bylo aby dala zprávu Skywalkerovy než i on padne do nastražené pasti.''Admirále, pošlete naši zbývající fregatu mimo dostřel a působení nepřátelského rušení !'' rozkazovala Ahsoka.''Padawanko Tano ,měli bychom opustit bitvu,separatisté mají velkou přesilu ''Navrhl admirál Yularen.''ne ,'' protestovala ''musíme splnit úkol!''_''palba je příliš těžká!''
''Něco mě napadlo'' řekla Ahsoka ''Pilote! Spoj mě s velitelskou lodí!'' ''ano madam'' Droid commandér : Ano, eh jo?! Chcete vyjednat kapituššššč Pilot: ''proč jste přerušila spojení ??'' ''protože ted' už vím ,že flotile velí jenom droidi takže můj plán může vyjít.'' ''Poslouchám'' řekl admitál Yularen ''Můžeme využít strategii mého mistra, kdysi zničil luckerhuk tím že jím proletěl až k reaktoru a jednoduše ho zničil, obětujeme sice tři Y-wingy ,ale můžeme vyhrát bitvu.'' ''dobrý nápad padawanko Tano'' Ahsoka''Vojáku , připravte mi stíhačku a letku Y-wingů.

O několik minut později ve víru bitvy:
Ahsoka ''otevřte hangár !!'' letka Y-wingů s jedijskou stíhačkou včele vyletělo vstříc nepřátelům. Proti nim okamžitě vystartovali supí droidi. ''Chci tady hned letku V19-torrentů''nařídila Ahsoka. Během chvíle byla většína droidů zničena a obě letky směřovaly k cíli.
Křižníkům ,ale začínaly selhávat štíty.Křižník Intervental dostal mnoho zásahů a situace se zdála být beznadějná .Podařilo se ale také zničit jednu fregatu bankovního klanu a stíhačky republiky se blížily k luckerhukům. Jak se blížili k lodím ztrácela Ahsoka jednu stíhačku za druhou. '' tohle nezvládneme '' ''ale zvládneme Špičáku'' odvětila , ''jo a když už letíme kolem těch fregat co kdyby jste na ně vypustili pár protonových torpéd''. Torpédy zničili další fegatu ale zbývalo jen šest Y-wingů a pět torrentů . '' konečně jsme u luckerhuků
do každého dva bombardéry.Bombardéry vletěly vždy každý jedněmi hangárovými vraty.Pomalé droidy ani nenapadlo zavřít přepážky a tak pochvíli všechny tři gigantické lodě vybuchly což byl úspěch přestože jen dva bombardéry stačily vyletět ještě před výbuchem.
''tak a ted' se pustíme do těch dvou zbývajících fregat'' . A už bylo na čase protože Intervental už vybuchl a Tranquility ztratil štíty.
Zbytek letky zaůtočil na fregaty zezadu a poněkolika zásazích z křižníku byl jejich osud zpečetěn.Bylo ale jasné , tu samou strategii už nikdy nemůžou použít.

Letka se vrátila do hangáru kde již čekal admirál Yularen . '' Řekl bych ,že asi záda uslyšíte , že naše fregata varovala mistra Skywakera .Rozhodl se na nás počkat a přeskupit se'' ''to jsou skvělé zprávy admirále.''
Během chvíle se octli v hyperprostoru ,vše se zdálo být skvělé ,vždyť vyhráli předem prohranou bitvu a jejich hlavní flotila nepadla do léčky , ale stále zůstávala nezodpovězená otázka: Jakto ,že separatisté věděli o jejich plánu? Kdo je zradil?
''Za chvíli budeme na místě'' ohlásil jí admirál v comlingu a Ahsoka odešla na můstek.

pokračování příště

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů