Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Darth Vader vaří II

Reklama
Autor: Darth Nightom
Přidáno:8. Listopad 2012 - 19:23
Přihlásit se k odběru

Tak jak jsem řekl. Je tu druhý díl Darth Vader vaří.V tomto díle je úplný konec,řeknu vám co musel vytrpět za strašlivá muka když vařil,horší muka než u Jedaiských skoušek.Přeji hodně srandy.I když ta muka jsou vážná zranění atd..


V kuchyni:

,,Tak mám všechny přísady jde se vařit“ řekl náš milovaný Vader když po půl hodině našel v ledničce vejce.Všechno probíhalo hladce dokud nezačal dávat do těsta vejce.Jak je začal rozbíjet tak mu kus skořapky málem rozbil panel na hrudi.Další hodinu opravoval panel ale málem ho to zabilo, skoro jako láva na Mustafaru a Obi-Wanova modrá čepel,pomyslel si. Konečně měl těsto hotové, teď ještě zbývalo vymodelovat z něj kouli.Začal tedy modelovat,po půl hodině omylem zapl plyn u sporáku a díky svému plášti zažil podruhé žár na Mustafaru.,,Fuj ještě že ti blbí droidi tenkrát na Coruscantu udělali můj oblek aspoň ohnivzdorný“

Jediná věc,kterou je těšší udělat než světelný meč je Hvězda Smrti,řekl si.Potom mu to docvaklo meč se musí dělat pomocí Síly,hvězdu tedy vytvaruje pomcí síly. Polekl a ředstavil si těsto jak se tvaruje do podoby koule.

Jakmile dokončil tvarováni dal ji upéct a začal si lámat hlavu nad tím jak pozve Luka na Hveězdu Smrti,rozhodl se že ho pozve osobně a zavolal Imperátorovi.


Na Endoru:

Luke,který před chvílí dostal pozvánku na večeři s Vaderem a imperátorem si ji se smíchem pročítal.Smál se protože stormtrooper hned po tom co mu ji přinesl spadl přes zábradlí vesnise Ewoků asi pět set metrů nad zemí.Tak se tedy vydal ke generátoru štítu,který chrání Hvězdu Smrti.


V jiné části lesa:

,,Hergot kde se ten Luke courá už tu měl být!“ říkal si vztekle a s velkou netrpělivostí Vader.

,,Lorde Vadere ten jedi přišel zadním vchodem.“ řekl mu jeho podřízený.,,Vyhoďte elektřinu ať mám dobrou výmluvu proč jdu pozdě“.

,,Rozkaz“ řekl podřízený a vyhodil elektřinu.Vader spěchal do hlavní chodby za Lukem.

,,Ahoj Luku.Připraven na pařbu a obrácení k temné straně?“ Luke na něm viděl že dal vypnout elektřinu i přes tu masku s rybíma očima ho měl přečteného.Luke se tvářil jakoby nic.

,,Na pařbu ano ale na obrácení ne“

,,Nemel a nastupuj,když už jsem přiletěl“ oba nastoupili do raketoplánu a letěli na Hvězdu Smrti.


Na Hvězdě Smrti II:

,,Vítej lorde Vadere. Á,vidím že vedeš mladého Skywalkera“řekl imperátor na uvítanou.,,Nuže dovolte abych vás doprovodil do mé věže“


Ve věži:

Vader prostíral trojůhelníkový stůl a chystal se podávat nerfguláš.Imperátorovi dal hvězdu smrti se slovy:,,Vaše hvězda smrti mistře.Když se pozorně zadíváte uvidíte kuchyň a váš dětský pokojíček“

,, Děkuju lorde Vadere krásný dárek na vánoční večeři.“ Vaderovi uniklo že jsou vánoce nikdo z přítomných jeho zmatek nepoznal až na Luka. Aby zakryl svůj zmatek tak obsloužil všechny troopery.

Najedli se a mezitím co jedli Vader dumal nad tím co dát Lukovi jako dárek.,,Tak mladý Skywalkere můj dárek pro tebe je poznat a vlastí kůži moc temné strany“řekl imperátor a začal do něj šít jeden blesk za druhým.Blesky ho jen lechtaly a až se smíchy počůral tak toho imperátor nechal.

,,Tak co přidáš se k nám?“řekl imperátor.

,,Nikdy,nikdy se k vám nepřidám.Budu číšník jako byl můj otec před pěti minutami“

Lukův dárek pro Vadera bylo rodinné objetí.Jakmile se objali Vader řekl: ,,Tak synu,můj dárek pro tebe je lekce šermu zdarma“. Luke nadšením vyskočil a tasil svůj zelený meč.Asi po hodině šermu si vader usekl ruku.Imperátor se mu tak smál až spadl z židle,skutálel se po schodech,sjel pod zábradlím a spadl do šachty.

Od vadera se ozvalo velké PRÁSK! Všichni troopeři vyklidili sál a Luke s Vaderem tam byli sami.

,,Synu můj panel na hrudi je kaput.Mohl bys mi sundat tu masku abych tě videl svýma očima a abych se mohl před smrtí nadechnout čerstvého vzduchu? Prosím.“

Luke muji sundal vader se na něj podíval,nadechl se a byl kaput.


Na vězeňském podlaží:

Larry a Rich jsou samá hádka což není nic nového.Hádají se kvůli kuchařce co jim Vader zabavil právě proto aby se nehádali.Stříleli po sobě bazukami,EMP granáty až to dospělo k zničení hlavního reaktoru.Rebelové,kteří letěli tepelnou šachtou k reaktoru se v půlce cesty obrátili od ohně a letěli pryč co jim motory stačily.


Zpátky na Endoru:

Luke šel zapálit mrtvé tělo Vadera. Jakmile ho zapálil ohlédl se a viděl jak duch Anakina servíruje duchům Yody a Obiho pečeného Weeguaye.Usmál se otočil se a pohlédl k obloze plné hvězd a jedné vybuchující hvězdy.


V tomto posledním díle jsem naznačil že rebelové v tomto příběhu nezničili Hvězdu Smrti ale byli to Larry a Rich naši milovaní troopeři.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas