Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Darth Vader vaří

Reklama
Autor: Darth Nightom
Přidáno:8. Listopad 2012 - 19:20
Přihlásit se k odběru

Tahle povídka mě napadla jak se teď blíží vánoce.Je o lordu Vaderovi,který musí uvařit pro imperátora jídlo než dorazí na Hvězdu Smrti II. Je to parodie ale v druhém díle navazuje na příběh.Není to nic si osobně myslím.


Byl jednou lord Vader na druhé hvězdě smrti. Hezky si pocházel sem a tam po své prázdé kajutě s velkým oknem kde byl vidět Endor. Zvenčí vypadalo to že přemítá o tom co se stane,bya to pravda. Protože mu před deseti minutami,zavolal imperátor že až přijede na návštěvu očekává že mu něco uvaří. Vader nevědel co si počít jako Anakin upekl jen koláč ale dokázal z něj udělat jen uhlí.

Bude to prostě muset zkusit udělat jinak v kuchyni s receptem na nerfburgery,které imperátorovi nechutnají to prostě nezvládne. Potom si vzpoměl že Larry a Rich pročítali ve vězeňském podlaží kuchařku na vánoční cukroví. Vydal se tedy na vězeňské podlaží.


Na vězeňském podlaží:

,,Richi proč tu kuchařku pročítáš když ani vařit neumíš?“ptal se Larry.

,,Hele do toho ti nic není a jestli tě to zajímá tak musím protože mě kuchař pořád skouší z receptů“.

Lary se zasmál ,,Ty a recepty,to mi vůbec nejde do hlavy. Kvůli tobě nám zabavili bouchačku tak nevím jak se naučíš recepty když neumíš střílet“

Začala hádka,kterou přerušil náš milovaný Vader.,,Inspekce hoši.Richi tu kuchařku vám zabavuji aby nebyla příčina zničení hlavního reaktoru a dalších hádek“ řekl Vader chladnokrevněj než měl v ůmyslu.Vzal kuchařku a odkráčel do kuchyně.

V kuchyni ji začal pročítat. Perníkový meč na jedné straně,vánočka na druhé,hvězda na dveře na třetí.V tom okamžiku mu blesklo to hlavou.

,,Hvězda.... Hvězda smrti... perník. To je ono! Upeču mu perníkovou hvězdu smrti!“


Na lodi imperátora:

Na palubě imperátorovy lodi panovala divoká oslava skoro dokončení hvězdy smrti. Imperátor na tanečním parketu doslova létal. Vlnil se v rytmu hudby tančil úplně všechno tecktonik,břišní tance, breakdance,dokonce i valčík s Massem Amedou.V tom mu zapípal holoprojektor a před Palpatinem se zformoval obraz Vadera v poloviční velikosti.

,,Muj pane už mám uvařeno,upečeno jen ještě letím na Endor pro mého syna“.

,,Schvaluji. Jak jinak ho obrátíme k temné straně než u malého posezení nad drinkem“.


Vader neříkal co mu dalo práce uvařit ale já vám to v příštím díle povím.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů