Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Darth Vader vaří

Reklama
Autor: Darth Nightom
Přidáno:8. Listopad 2012 - 19:20
Přihlásit se k odběru

Tahle povídka mě napadla jak se teď blíží vánoce.Je o lordu Vaderovi,který musí uvařit pro imperátora jídlo než dorazí na Hvězdu Smrti II. Je to parodie ale v druhém díle navazuje na příběh.Není to nic si osobně myslím.


Byl jednou lord Vader na druhé hvězdě smrti. Hezky si pocházel sem a tam po své prázdé kajutě s velkým oknem kde byl vidět Endor. Zvenčí vypadalo to že přemítá o tom co se stane,bya to pravda. Protože mu před deseti minutami,zavolal imperátor že až přijede na návštěvu očekává že mu něco uvaří. Vader nevědel co si počít jako Anakin upekl jen koláč ale dokázal z něj udělat jen uhlí.

Bude to prostě muset zkusit udělat jinak v kuchyni s receptem na nerfburgery,které imperátorovi nechutnají to prostě nezvládne. Potom si vzpoměl že Larry a Rich pročítali ve vězeňském podlaží kuchařku na vánoční cukroví. Vydal se tedy na vězeňské podlaží.


Na vězeňském podlaží:

,,Richi proč tu kuchařku pročítáš když ani vařit neumíš?“ptal se Larry.

,,Hele do toho ti nic není a jestli tě to zajímá tak musím protože mě kuchař pořád skouší z receptů“.

Lary se zasmál ,,Ty a recepty,to mi vůbec nejde do hlavy. Kvůli tobě nám zabavili bouchačku tak nevím jak se naučíš recepty když neumíš střílet“

Začala hádka,kterou přerušil náš milovaný Vader.,,Inspekce hoši.Richi tu kuchařku vám zabavuji aby nebyla příčina zničení hlavního reaktoru a dalších hádek“ řekl Vader chladnokrevněj než měl v ůmyslu.Vzal kuchařku a odkráčel do kuchyně.

V kuchyni ji začal pročítat. Perníkový meč na jedné straně,vánočka na druhé,hvězda na dveře na třetí.V tom okamžiku mu blesklo to hlavou.

,,Hvězda.... Hvězda smrti... perník. To je ono! Upeču mu perníkovou hvězdu smrti!“


Na lodi imperátora:

Na palubě imperátorovy lodi panovala divoká oslava skoro dokončení hvězdy smrti. Imperátor na tanečním parketu doslova létal. Vlnil se v rytmu hudby tančil úplně všechno tecktonik,břišní tance, breakdance,dokonce i valčík s Massem Amedou.V tom mu zapípal holoprojektor a před Palpatinem se zformoval obraz Vadera v poloviční velikosti.

,,Muj pane už mám uvařeno,upečeno jen ještě letím na Endor pro mého syna“.

,,Schvaluji. Jak jinak ho obrátíme k temné straně než u malého posezení nad drinkem“.


Vader neříkal co mu dalo práce uvařit ale já vám to v příštím díle povím.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů