Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Velká hrozba pro Republiku 2

Reklama
Autor: Captain Rex
Přidáno:8. Listopad 2012 - 18:23
Přihlásit se k odběru

Když se Anakin uzdravil a na planetě Onegri byl nastolen mír dlouho se s Rudým Okem nesetkali, bohužel jen do té doby než se objevil, když mistr Yoda a Komandér Gree bojovali proti téže separatystyckému generálovi Amsterdamovi.Divné bylo že se plavidlo objevilo až uprostřed bitvy a ne hned na začátku, asi se ještě dokončovali úpravy po bitvě s Anakinem.Jenomže separatysté měli problém, mistr Yoda nechal poslat pro Anakina a jeho hvězdnou flotilu.


"Pane Skywalkerova flotila právě vystoupila z hyperprostoru a zahájila útok na separatystycké křižníky." oznámil lodní kapitán Yodovi "Výborně kapitáne mi pokračovat v útoku musíme" řekl Yoda a šel se s komandérem Greeem připravit na cestu na Anakinův křížník, protože s ním chtěl mluvit osobně a ne přes hologram.

"Anakine já rád, že já vás vidět srdce moje pookřát" "Já vás také rád vidím mistře" odpověděl Anakin a šli plánovat jaké další kroky podniknou.


"Já cítit v tom Dookua" řekl Yoda poté co si prošli plány Rudého Oka "On být na té lodi to já vím jistě" poté Anakin řekl "Dobrá je v tom Dooku, ale jak se dostaneme dovnitř mistře, určitě budou čekat že se tam budeme chtít dostat jako posledně, takže budou hlídat všechny průchody." "Tudy se dovnitř teda nedostanem, ale co zkusit hangáry odkud vylétávají supí droidi to čekat nebudou" řekla Ahsoka "Dobrý nápad štěkno, ale jak zaručíš že nás nesestřelí dřív než se tam dostaneme" "Letky našich nejlepších stíhačů nás ochrání" "Dobrá, ale zničíme jim jádro neuděláme to jako minule" "To je taky dobrý nápad" řekla Ahsoka a všichni se šli připravit.


Ihned jakmile byli připraveni zahájili útok.Republikové křižníky zahájili palbu na bachraté křižníky separatystů.Jakmile separatysté zpozorovaly obrovskou letku republikové flotili vyslaly na ně supí droidy, kteří byli naprogramováni speciálním programem a tím je provést kamikadze nálet když jsou sestřeleni, ale mohou se ještě někam pohnout.Toto se velmi osvědčilo, protože tímto způsobem sundali jeden křižník."Pane ztrácíme moc stíhačů" řekl pilot Anakinovi "Dobrá ať pošlou další doprovodnou letku." "Rozkaz"


Pomocná letka pomohla a se zbylými letkami sestřelily zbývající supí droidy.Všichni se dostali do hangáru a šli vyhodit jádro do povětří, aby bylo Rudé Oko projednou zničeno. Jenomže to dopadlo jako minule, ztratili mnoho klonů a museli se stáhnout.Když se vrátili na křižník museli vymyslet další plán jak zničit Rudé Oko.


"Misře, když ta loď nejde zničit zevnitř co jí zničit zveňku." řekla Ahsoka "A jak to chceš udělat štěkno" odpověděl Anakin "Ta loď nemá štíty, že ne" "To ano, proto jí hlídá víc supích droidů" "Ale i tak musí mít nějakou slabinu, každá má nějakou" "Admirále Yularene začněte skenovat Rudé Oko" "Rozkaz"


Po půl hodině ...


"Pane našli jsme otvor, který vede až k jádru" řekl admirál Yularen "Takže má přece jen nějakou slabinu" řekla Ahsoka "Ano štěkno, ale jak se tam chceš dostat" "Snadno, pustíme tam jednu řízenou střelu a z lodi zbude jen vesmírný prach" "Dobrá sraz v hangáru za deset minut a ať jsou tam všichni včas" řekl Anakin a všichni "Rozkaz"


"Jak všichni víte ta loď na, kterou budeme za chvíli útočit musí být zničena za každou cenu, protože, když jí nezničíme a ona nám unikne může zaútočit na Coruscant a to mi nechceme, že ne chlapi" (promluvil Anakin k pilotům) a všichni piloti "Ne" "Tak jo hoši a teď všichni do lodí a dem těm řachanům nakopat jejich železnou pr***.Potom všichni vlezli do lodí a vzlétli.


Ihned jakmile byli na dostřel Rudého Oka okusili naplno všechny střelecké baterie této lodi.Najednou Anakin vydal rozkaz "Všichni do útočné formace" a všichni zaujmuli formaci, která může zničit tuto Velkou Hrozbu pro Republiku.Najednou se za nimi objevili dva supí droidi a Anakin "Poslední dva stíhači odtrhnout" stíhači se odpojili z formace a droidi s nimi.Když se odtrhli letka právě dolétla k onomu otvoru a stíhač, který mel naváděnou raketu ji odpálil a všichni odletěli co nejdál, když byli asi 300 metrů od lodi Rudé Oko explodovalo a jak Ahsoka řekla proměnilo se ve vesmírný prach.


KONEC.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů